anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Po wpisaniu  frazy zaznaczcie szukanie w opisach. Może to nie idealne rozwiązanie ale pomaga.

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Dzięki, działa. Jeszcze tu nie z*ebali.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
witus31
#8 Zapaleniec#

Można jeszcze wejść w opis przedmiotu który was interesuje i tam jest (zazwyczaj) - 

Inne oferty produktu. W miarę dobre i nie zjeb...e jeszcze.
 
oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Niby tak, ale już było dobrze, jak był ten przycisk. Jak nie chcę przeglądać **piiip**yliarda takich samych aukcji, to łączę, a jak chcę je jednak przejrzeć, to rozłączam. No same niecenzuralne słowa się cisną na ten absolutny brak logiki i trzeźwego myślenia.

 

//EDIT

A jednak cenzura wyłapała xD

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
mich4l_m
#8 Zapaleniec#

A gdzie to się zaznacza? Nie widze tego.

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Kiedy wpisujesz co chcesz kupić np worek - rozwija sie ramka a na samym końcu, na dole jest pole do zaznaczenia - szukaj też w opisach ofert. Klikasz w tą kratkę i po naciśnięciu szukaj wyjdą ci oferty już nie pogrupowane. Możesz potem zaznaczyć cenę lub inne co cię interesuje.

oznacz moderatorów
Client:100931381
#2 Obserwator#

Nie wiem jak Wy użytkownicy, ale ja w tym momencie zasięgam opinii UOKiK w tym zakresie. Przecież to w jawny sposób faworyzuje konkretną grupę sprzedawców, i pół biedy gdyby to było tak dobrze dopracowane, że zawsze pokazywałoby najlepszą opcję - stosunek cena/jakość/opinie itd. dla kupującego. No ale oczywiście, że tak nie jest i już nie raz proponowało droższą opcję. 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ja dzisiaj doszłam do wniosku, ze to już ma znamiona tego:

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

Na samym forum jest co najmniej z kilkadziesiąt postów, w których ludzie zgłaszali, że wyszukiwarki ukrywają przed nimi najtańsze oferty....

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
teamoo
#8 Zapaleniec#

hmm pachnie to jak możliwy w przyszłości pozew zbiorowy a przy takiej ilości użytkowników to nie powinien być problem

oznacz moderatorów
Client:100931381
#2 Obserwator#

Allegro, Wy normalni jesteście? Przywróćcie mi natychmiast możliwość rozdzielenia aukcji sprzedawców! @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:79755601
#7 Wielbiciel#

Jak wyłączyć grupowanie ofert? Wyniki wyszukiwania są całkowicie bezużyteczne.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
Bozydar82
#2 Obserwator#

To samo u mnie.
Czy może ktoś przekazać durniowi, który wpadł na ten genialny pomysł, że doceniam jego trud włożony w wymyślenie tego debilnego "ficzera", ale debilny pomysł będzie dalej debilnym pomysłem?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79755601 @Bozydar82 Nie da się tego zmienić, to działanie Allegro, niby testy.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#18 Luminarz#

Niektórzy jeszcze mają:

milka1234567890_0-1716154900210.png

 

oznacz moderatorów
S-N-e-Q
#9 Pomysłodawca#

Nie można tego wyłączyć - to są testy na wybranej grupie użytkowników. Strasznie irytujące - odechciało mi się przez to robić zakupy tutaj jak mam się męczyć przy wyszukiwaniu. Dodatkowo w ogóle nie widać ofert z Allegro Lokalnie nawet tych promowanych ;/ 

oznacz moderatorów
capanegra
#10 Popularyzator#

Ja również nie mogę wyłączyć grupowania ofert, bo zniknęła opcja. To jest totalna beznadzieja, nic nie można znaleźć, wielu ofert nie widać, np. Allegro lokalnie i jak tu kupić cokolwiek? Mnie nie interesują najdroższe oferty, sama decyduję o tym, czego szukam, tyle że teraz to wyszukiwanie jest utrudnione na maksa. Korzystam z Allegro od 17 lat i stwierdzam, że jest coraz gorzej. Założeniem serwisu było łatwe pośrednictwo pomiędzy kupującym a sprzedającym, ale podzielenie na Allegro i Allegro lokalnie zupełnie temu nie sprzyja. A wystarczyłoby tylko dołożyć odpowiedni filtr w wyszukiwarce. Coraz częściej łapię się na tym, że chcąc coś kupić najpierw szukam sprzedawców w Google, Allegro wybieram w ostateczności właśnie przez te utrudnione wyszukiwanie produktów. Chyba nie o to chodziło serwisowi. 

oznacz moderatorów
subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Po wpisaniu  frazy zaznacz szukaj w opisach. Może to nie idealne rozwiązanie ale pomaga.

oznacz moderatorów
Magdalena_G-----
#7 Wielbiciel#

No również niedawno zniknęła opcja rozłączenia ofert. Brawo Allegro, nic nie mogę kupić bo nie da się normalnie nic przeglądać...

oznacz moderatorów
resistdj
#10 Popularyzator#

Czy to jak działa, a w zasadzie nie działa wyszukiwarka jest normalne? Pomijam już PRZYMUSOWE łączenie ofert, zabranie WYBORU użytkownikom czy chcą połączenia czy nie (ciekawe komu przycisk ROZŁĄCZ OFERTY przeszkadzał) choć ten syf zaczął się w sumie od czasu usunięcia możliwości rozłączenia ofert. Chodzi o to jaki bałagan jest praktycznie w każdym miejscu jeśli chodzi o wyszukiwanie. Wybieram kategorię, zaznaczam interesujące mnie filtry, zaznaczam sortowanie od najniższej ceny i oto przykładowe wyniki. Dajmy na to szukam używanego dysku hdd 2TB, zaznaczam filtry KUP TERAZ, UŻYWANE, SMART, POJEMNOŚĆ 2TB, sortuję po najniższej cenie, otrzymuję np na 1 pozycji ofertę zupełnie inną niż szukam, ale sponsorowaną, więc ok przeżyję, choć trafność beznadziejna. Na 2 pozycji mam ofertę promowaną, ale również niezgodną z filtrami. Na 3 pozycji mam ofertę już bez promowania, zgodną z filtrami, choć produkt NOWY mimo zaznaczenia UŻYWANYCH. Na 4 pozycji znów oferta promowana, cena niższa niż poprzednia oferta. Na 5 pozycji oferta "Dysk hdd Seagate 8TB" (mimo zaznaczenia 2TB), po wejściu w tą ofertę, nie ma już nigdzie wzmianki że to 8TB tylko 1TB. Na 6 pozycji oferta używana, ale bez SMAR T (mimo zaznaczenia SMART w filtrach). 

 

Jaki jest sens stosowania filtrów, sortowania, wpisywania czego się szuka, skoro wyszukiwarka od czasu przymusowego łączenia ofert i usunięcia przycisku ROZŁĄCZ (tak, od tego momentu, do tej pory były czasem błędy w wynikach wyszukiwania lecz niewielkie) działa katastrofalnie? Czy któryś z moderatorów potrafi odpowiedzieć wprost na te pytania?           

oznacz moderatorów