anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak paczki w paczkomacie

black0398
#7 Wielbiciel#

Witam dokonałem zakupu na allegro lokalnie. Po 5 dniach doczekałem się wysyłki ze strony sprzedającego. Niestety zauważyłem że kurier nie odbiera przesyłki z paczkomatu po skontaktowaniu się z inpostem dowiedziałem się że kurier nie zastał paczki w skrytce , sprzedający coś kręci i nie mam pewności czy wg skontaktował się z inpostem prosił żebym ja się nie kontaktował. Jakie allegro ma procedery w takiej sytuacji?  Rzecz jasna zgłosiłem już problem z zakupem ale muszę teraz czekać 24h

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@black0398 a co na to sprzedawca ? może paczka mu nie wlazła i zamknął skrytkę 😄 poczekaj 14 dni iw dyskusji będzie Protect 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

black0398
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca twierdzi że wysyłał.

Jakaś pokrętna logikę stosował chciał mi oddać ale mniej bo ma limitu w banku i nie może mi tyle sprzedać dziwna sprawa całą trochę mi śmierdzi 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Niech ci poda numer nadania do śledzenia przesyłki .

oznacz moderatorów

black0398
#7 Wielbiciel#

Dostałem.

W aplikacji świeci się jako "nadana w paczkomacie" od piątku.

Po kontakcie z inpostem uzyskałem informacje że nie było paczki w skrytce i dlatego ciągle taki status

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@black0398 Czyli możemy np: wersję ze otworzył skrytkę a nic tam nie włożył,m więc skoro masz takie informację od InPostu to załóż dyskusję ze sprzedającym: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

black0398
#7 Wielbiciel#

Masakra. Ludzie wy czytacie najpierw czy od razu komentujecie. Napisałem że już zgłosiłem problem z zakupem. Ale chciałem się dowiedzieć jakie w tej sprawie allegro ma procedury czy od razu mi oddadzą pieniądze bo może ktoś się spotkał z poobnym przypadkiem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok zgłosiłem problem ! niektórzy zgłaszają poza więc spokojnie, normalnie to 14dni dyskusji i wówczas odznaczasz dyskusje jako nierozwiązana i dostajesz wniosek o rekompensatę ale Allegro może przyspieszyć taki wniosek w szczególnych warunkach.😛

oznacz moderatorów