anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień zakupowych od Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
AndrzejKrawczyk
#8 Zapaleniec#

Witam, od jakiegoś czasu nie dostaje maili o dokonanych zakupach z Allegro. da sie to jakość sprawdzić tudzież naprawić. na skrzynce ani w spamie ich nie widac. 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AndrzejKrawczyk Czy dostajesz jakiekolwiek powiadomienia od Allegro? 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
AndrzejKrawczyk
#8 Zapaleniec#

niestety nic. nawet w aplikacji inpost nie wyskakuja informacje ze przesyłka jest juz w paczkomacie

oznacz moderatorów
AndrzejKrawczyk
#8 Zapaleniec#

co można z tym zrobić?

 

oznacz moderatorów
AndrzejKrawczyk
#8 Zapaleniec#

Witam

Dokonałem zakupu ale nie otrzymałem wiadomości na email potwierdzającej dokonanie zakupu i potwierdzenia płatności. Na stronie allegro w zakupach jest mój zakup i że płatność zakończona.

Co zorobić by powiadomienia powróciły

 

ps. wszystkie powiadomienia na koncie są zaznaczone.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A spam?

oznacz moderatorów
AndrzejKrawczyk
#8 Zapaleniec#

tam tez nie ma

 

oznacz moderatorów
AndrzejKrawczyk
#8 Zapaleniec#

a co najgorsze dokonany zakup nie pojawił sie też w aplikacji inpost, a był w paczkomacie. Informacje o tym że paczka dotarła były w aplikacji w szczególach zakupu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A sprzedającego pytałeś?

oznacz moderatorów
AndrzejKrawczyk
#8 Zapaleniec#

ale o co . Informacja o zakupie przychodziła automatycznie po tym jak wybrałem kup teraz i dodatkwo jak ja opłaciłem. Cos jakby sie stało z ignorowaniem mojego adresu email. Jakby allegro go ignorowało.

oznacz moderatorów
AndrzejKrawczyk
#8 Zapaleniec#

problem rozwiązany dzieki za pomoc. problem był w gmailu ktory usuną weryfukacje konta skrzynki e-mail na wp.pl na którym jest założone konto Allegro. Tym samy powiadomienia przychodziły ale na konto wp.pl a sprawdzałem tylko na gmailu gdzie nie widziałem tak naprawde zadnych maili z wp.pl. Dla pewności poprzez infolinie Allegro zmieniłem podstawiowy e-mail na poczte z gmaila. Dzieki.

oznacz moderatorów
AndrzejKrawczyk
#8 Zapaleniec#

jak w temacie . co zrobić

oznacz moderatorów
Client:41179047
#7 Wielbiciel#

Ja mam ten sam problem. Nic nie zmieniałam, a już drugie zamówienie złożone w przeciągu ostatnich 2 tygodni i brak potwierdzenia automatycznie na email jak dotychczas. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41179047 Sprawdź proszę, czy powiadomienia nie trafiły do spamu lub innego katalogu. Jeśli nie, proszę o podanie numerów zamówień, których dotyczy brak powiadomień. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Lui_G
#2 Obserwator#

Dzisiaj pojawił się u mnie identyczny problem, brak powiadomienia mailowego o zakupie, dokananiu płatności itp. Dodam, że 12 grudnia dostawałem jeszcze powiadomienia przy poprzednim zamówieniu. Adres mailowy w ustawieniach konta jest prawidłowy, nie ma nic w SPAMie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Lui_G widzę, że to zamówienie sprzed godziny, więc poczekaj proszę jeszcze. Powiadomienia mogą mieć opóźnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów