anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomien i dokumentow sprzedazy po zakupionym towarze

bartek8745
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam,nie otrzymuje powiadomień i dokumentów sprzedaży po zakupach? Potrzebne mi są faktury które mialam otrzymać po zrobionych zakupach?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

A sprzedający co na ten temat? Fv są różnie dostarczane- papierowo, mailem przez CW.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zacznijmy od tego że nie każdy wystawia faktury... może kupowałeś od osoby prywatnej co do faktur to mogły być w tzw kangurku na paczce pod etykietą nadawczą albo pod stretchem ewentualnie do odebrania przez pdfa z allegro przy zakupie

oznacz moderatorów

bartek8745
#7 Wielbiciel#

Przy zamówieniu produktu była zaznaczana opcja ,że potrzebna będzie faktura. W paczce nie było faktury, tylko WZ .W zakładce moje zakupy przy opcjach zakupu nie widnieje mozliwosć pobrania faktury.

oznacz moderatorów

bartek8745
#7 Wielbiciel#

Zamawiałam już wcześniej od tego dostawcy i nie było problemu z wystawieniem faktury.Pisałam dwukrotnie do niego i cisza.Widać tylko moje wiadomości w skrzynce odbiorczej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc zapytaj sprzedającego gdzie ona jest, masz w "Moje zakupy" danej oferty taką możliwość! Ja pytałem ostatnio także, coś zapominali o wysłaniu FV:

LEW433_0-1717258948975.png

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

w weekendy czas na odpowiedź nie biegnie więc pewnie w poniedziałek odpisze

oznacz moderatorów

bartek8745
#7 Wielbiciel#

Pisałam wczoraj ,normalny dzień roboczy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bartek8745 po pierwsze znasz prawo u ustawy ? sprzedawca ma czas na wystawienie faktury do 15 dnia miesiąca następnego po miesiącu w którym była sprzedaż 🙂

Po drugie, sprawdź maila i spam bo cześć sprzedawców wysyła przez zewnętrzne serwisy, i nie zawsze jest do pobrania po rozwinięciu szczegółów zamówienia pod danymi do faktury 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bartek8745
#7 Wielbiciel#

Mail oraz spam sprawdzony. Towar dostarczony, w kartonie z przesyłka WZ.W skrzynce brak jakichkolwiek powiadomień po dokonaniu jakiegokolwiek zakupu,wygląda jakby była przepełniona.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Spokojnie, gdzie pisałeś?

oznacz moderatorów

bartek8745
#7 Wielbiciel#

Do sprzedającego

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale jak, przez Allegro?

oznacz moderatorów

bartek8745
#7 Wielbiciel#

tak poprzez zapytaj sprzedjącego

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

OK, poczekaj na odpowiedź.😐

oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@bartek8745 Ostatnio mail do kupującego wszedł po 30 godzinach. Niby piątek normalnym dniem roboczym, ale wiele firm (i urzędów) ma tzw. długi weekend, więc może poczekaj do poniedziałku. Rozumiem Cię, bo pewnie chcesz mieć koszty jeszcze na maj 🙂

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów