anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak rat zero

Vankerrs
#7 Wielbiciel#

Witam dlaczego nie ma w każdej aukcji tej RAT ZERO ? Przy innych telefonach które wyszukuje jest taka opcja , w tej akurat nie. Mam aktywne allegro Pay , Smart itd itd ..  bardzo mi zależy na kupnie ale nie z takim dużym oprocentowaniem 🙄😏 .. pomocy

 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Vankerrs Cześć. 🙂 Aktywność usług Allegro Pay czy Allegro Smart! nie ma nic wspólnego z dostępnością rat ZERO w ofertach. Nie we wszystkich ofertach jest dostępna płatność ratalna. 

W poszukiwaniu ofert możesz skorzystać z filtra: 

ko_alka_0-1712251637287.png

 

oznacz moderatorów

Vankerrs
#7 Wielbiciel#

Okej w takim razie dlaczego w jednej aukcji są raty zero, a w drugiej tylko RATY ? U jednego sprzedawcy widzę z tym samym produktem jedna opcja a u tego u którego właśnie chce zakupić przedmiot są tylko RATY i dalej w formularzu są tylko dostępne opcje z wielkim oprocentowaniem.. chodzi o ofertę: https://allegro.pl/oferta/smartfon-google-pixel-7-pro-12-gb-128-gb-5g-szary-ladowarka-15373839691

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Vankerrs Jak już pisałam wyżej, to zależy od oferty. Jako kupujący nie masz na to wpływu. Sprzedający powinien w swoich ofertach włączyć promowanie za pomocą opcji Wyróżnienie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Vankerrs Takie "małe" matactwo, szczególnie  z tymi ratami "zero", mało jest takich ofert a jak są to przechodzą w raty PayU.

oznacz moderatorów