anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak towaru, a zwrot środków

Client:91714830
#7 Wielbiciel#

Chciałabym odzyskać pieniądze, które wpłaciłam za towar, którego nie otrzymałam z powodu jego braku

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

W takim wypadku musisz kontaktować się z sprzedawcą. Tylko on może zwrócić Ci wpłacone środki. 

oznacz moderatorów

Client:91714830
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca zwrócił, ale kasa do mnie nie wróciła

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@Client:91714830  skąd wiesz że zwrócił? Dostałeś maila od allegro? Jeżeli tak to wpłata księguje się w ciągu 2-3 dni. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:91714830 Jak sprzedawca zwraca przez AF to ty dostajesz maila od ALL, nie dostałeś to nie zwrócił, otwórz spór, zmobilizujesz go:https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:91714830 W takiej sytuacji sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie Ci zwrócić wpłatę. Jeżeli będzie stwarzał problem, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś w niej o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@Client:91714830 zapytałeś [edycja]* kiedy wyśle do ciebie towar , a on ci odpisał że towaru nie ma i wysłał cię na drzewo ?

rozpocznij dyskusję , a jak to nie pomoże zwróć się o rekompensatę z programu ochrony kupujących . allegro gwarantuje bezpieczne zakupy .

 

*czyt. drobnego kupca, przedsiębiorcę z branży handlowej

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
2. lekcew. «o kupcu»
3. pogard. «osoba handlująca rzeczami, dobrami, które nie powinny być źródłem materialnego zysku»
https://sjp.pwn.pl/sjp/**piiip**;2476554.html
 
@_HolaOla_ Poproszę o ustawienie @Client:98572120 do pionu, bo już nie pierwszy raz na tym forum rzuca określeniami "**piiip**" czy "sprzedawczyk".
 
PS Jak widać nawet filtr wycina to słowo z postów i linków.
______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ja widzę, że pewna osoba wyłącznie do Ciebie się zwraca w podobnych sytuacjach od dawna, a tym samym Twoją ręką próbuje moderować to forum. To ta sama osoba, której wydałaś zakaz jakiegokolwiek odnoszenia się do moich postów, a potem mimo to pozwalałaś jej na to odnoszenie się bez konsekwencji w zakazie przewidzianych. W związku z tym ta osoba wczoraj na Allegro Gadane nazwała mnie publicznie "planktonem intelektualnym". Jakie działania podjęłaś w związku z tym?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96, za moderację tego wątku odpowiadam ja i nie doszukiwałabym się tu teorii spiskowych. Dodam, że Gadane to nie przestrzeń na wymierzanie dziejowej sprawiedliwości, ponieważ na każdą jedną wiadomość argumentem będzie inna. Zachęcam Cię do zgłaszania swoich uwag i zastrzeżeń bezpośrednio na spolecznosc@allegro.pl.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Ale ktoś wyżej nie wywołuje Ciebie, tylko "zaprzyjaźnioną" moderatorkę i tej osobie uwagi nie zwracasz. Dziejowa sprawiedliwość nie została wymierzona pomimo zgłoszenia tego haniebnego postu na spolecznosc@allegro.pl.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96, każdy może nas wywołać w poście, nie zwracamy uwagi z tego powodu. Niestety, ale nie chodzi tu o jeden "haniebny" post, a zaczepki, których dokonują obie strony.

Co do wiadomości, o której mówisz, otrzymałeś na jej zgłoszenie odpowiedź od @msniezek. Wątek jest wciąż analizowany.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma On wywołał HolaOla i ja w tym wątku, ale tylko mi zwracasz uwagę, że ten wątek Ty moderujesz, a nie ktoś inny. Poza tym on żąda "ustawienia do pionu" innego forumowicza, a ja zwracam uwagę, że on sam nie został "ustawiony do pionu".

Tak, wiem, wątek jest analizowany i w mojej ocenie na analizowaniu się skończy, a mam spore doświadczenie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyżby te konta miały ze sobą coś wspólnego.😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Najczęściej zwracam się do @_HolaOla_, bo to właśnie ją najczęściej widuję na forum i to właśnie ona w miarę szybko reaguje.
Hm, to może jeszcze przytocz wszystkie wyzwiska, jakie z twojej strony padły pod moim adresem w wątku, do którego pijesz. Czyżby właśnie dlatego "dziejowa sprawiedliwość" nie została wymierzona, bo ten kto przejrzał ten wątek widział, co tam odstawiłaś razem z autorem tegoż wątku?🤔

PS Nie zapominaj, że cały wątek mam zrzucony, co do posta.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@Knowhere można prosić o linka?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79577720 Jasne, puszczę Ci linki przez CW.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów