anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wystawionej przeze mnie oceny produktu - OSZUSTWO

Client:90781746
#1 Nowicjusz#

Wystawiłam ocenę 0 produktowi (suplement-lek, bardzo wazny dla mnie), który śmierdzi, choć data ważnosci jest długa. Ocena została przyjęta, ale nie widać jej w rzeczywistej ocenie produktu. Ma on bardzo wysoką ocenę (94), w tym ani jednego zera. A ja dałam ocenę właśnie zero. Uważam, że jeśli tak to ma wyglądać, to jakiekolwiek ocenianie produktów mija się z celem, tak samo zresztą jak sugerowanie się taką oceną. Jest mi z tego powodu nawet przykro, dlatego że często sugerowałam sie oceną produktu przy zakupie, teraz widzę, że to tylko ściema i dodatkowa reklama. W przypadku leków to wręcz chamstwo, że mojej oceny nie zobaczy kolejny potencjalny kupujący. JESTEM BARDZO ROZCZAROWANA ALLEGRO. Nie dlatego, że ktos sprzedał mi śmierdzący lek, ale że moją sprawiedliwą  ocenę 0, allegro (bo któżby inny śmiał) usunęło.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro usunęło? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:90781746 

To bardzo ciekawe. Szczególnie że oceny są w skali od 1 do 5 gwiazdek.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ocena zero nie kliknieto w gwiazdki czyli ocena bez oceny lol kurde kupujacy coraz wieksze ameby umyslowe a jakie roszczenioweeeee

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@az1rael Prawda. Niestety taki model kupującego stworzyło Allegro. Choć po części jest to wina cywilizacyjnej równi pochyłej (tiktokowo-pokoleniowe odmóżdżenie itp.).

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@serwis-texas ale trza sie cieszyc ze roszczeniowy kupujacy jest takim glabem ze nawet wystawiajac ocene nie potrafi zaszkodzic 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90781746 Podaj nam proszę numer zamówienia lub oferty, której dotyczyła ta ocena. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie potrzebnie bijesz pianę ,to nie żadne oszustwo tylko brak znajomości regulaminu odnośnie wystawiania ocen . W skali od 1 do 5 nie ma 0 ,przynajmniej mnie tak uczono.

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

dla wszystkich będzie lepiej jak zakończysz przygodę z serwisem w tym miejscu.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Po pierwsze. Skala ocen jest od 1 do 5, 0 to brak oceny.

Po drugie. W przypadku leku właściwym organem do zgłoszenia skargi jest inspekcja farmaceutyczna lub URPL.

oznacz moderatorów