anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwortu środków pienieżnych od sprzedającego.

japiodo
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam problem z odzyskaniem płatności z zwrotu od sprzedawcy. Otrzymałem @ z informacja o tym że sprzedawca wysłał pieniądze ale od 4dni nic nie wpłyneło na konto. Po rozmowie z sprzedawcą otrzymałem ponownie tą samą informację że wysłał i mam się kontaktować z PAYu. I błędne koło bo odsyła mnie ponownie do Allegro finanse. A tam liczniki pokazują 0 zł.

Nigdy nie było problemu z zwrotami a teraz nagle jakoś pod górkę wyszło.  Po za czekaniem co robić dalej?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Był mail od Allegro z informacją, że sprzedający zwrócił środki pieniężne? 🙂 Jeśli był, to trzeba odczekać jeszcze 1-3 dni robocze. Jeśli nie było, to nie zwrócił. W sprawie zwrotu wpłaty, jeśli minęło już 3 dni robocze, możesz zapytać Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

japiodo
#7 Wielbiciel#

@ był. 8 lipca. Ok zaczekam jeszcze dzisiejszy dzień. Jeśli nic się nie pojawi to skorzystam z linku który od Ciebie otrzymałem. Na ten moment dziękuję za odpowiedź i pomoc. Dam znać czy się udało.

oznacz moderatorów

Client:80870695
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, sprzedający twierdzi po raz kolejny że oddał pieniądze , pisałam do allegro i cisza .. jak napisać do PayU o zwrot pieniędzy może oni wprowadzili zły numer konta. Już doszukuję się wszystkiego mija dziś 29 dni a pieniędzy nie ma na koncie! 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80870695 Środki znajdują się na Twoim saldzie w Allegro Finanse. Możesz to sprawdzić w tej zakładce. Również tam zlecisz ich wypłatę.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

aalunia26
#7 Wielbiciel#

Na tym rzekomo koncie moje środki to 0,01 groszy, ja mam do zwrotu ponad 80 zł. Minęło 3 tygodnie a ja nadal szukam swoich pieniędzy.. proszę o kontakt i krok po kroku napisać gdzie mam to zgłosić bo ja już nie mam cierpliwości.. adres e-mail jest dostępny na moim koncie numer klienta pani ma.. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

japiodo
#7 Wielbiciel#

zlozenie reklamacji nie dziala.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Pisz z jednego konta, a nie z dziesięciu, bo nie wiadomo o co chodzi i komu się odpowiada.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@japiodo Środki są na tym koncie: Client:80870695 w zakładce Allegro Finanse.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aalunia26 Mój wpis dotyczył konta Client:80870695. Na saldzie Allegro Finanse konta aalunia26 nie ma żadnych środków. Czy oba konta należą do Ciebie?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów