anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieudana płatność

MAMY ROZWIĄZANIE!
Malko4
#2 Obserwator#

Dokonałem płatności przez Allegro za pomocą smartfona. System przeprowadził mnie od początku do końca, przelałem środki, które wyszły z mojego konta, ale w systemie na koniec wyświetliła się informacja "Płatność nieudana" oraz "Ponów płatność". Zależało mi na czasie, więc ponowiłem płatność i za drugim razem było w porządku, ale do kogo teraz zgłosić się o zwrot tej pierwszej płatności, skoro pieniądze za pierwszym razem też wyszły z mojego konta? Wpłyną one do Sprzedającego czy są gdzieś w systemie Allegro?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

Same wrócą n akonto za kilka dni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Malko4
#2 Obserwator#

Nie muszę zawracać głowy Sprzedającemu?

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Nie, wrócą same. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Nie samo wróci tu masz odpowiedź moderatorów 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/jak-odzyskać-podwójną-płatność/td-p/3960

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Malko4 Środki wrócą na Twoje konto w przeciągu kilku dni roboczych. Gdyby się tak nie stało, napisz ponownie, będziemy działać w tej sprawie. 

@kostas11 Sytuacje z wątku, które wskazałeś są bardzo specyficzne i indywidualne, ale opisywana przez autora sprawa się do nich nie zalicza. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kaja_sz29
#7 Wielbiciel#

Witam, jestem w takiej samej sytuacji jak Malko4 zakupy przez aplikację mobilną, pieniądze wyszły z mojego konta ale na allegro status to płatność nieudana, chodzi o dosyć dużą kwotę więc mam trochę obawy, czy muszę ponownie robić przelew? ta aplikacja jest chyba jakaś nieudana...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kaja_sz29 Jeśli płatność ma status "nieudana", pozostaje jej ponowienie. Środki z pierwszej wpłaty wrócą na Twoje konto w ciągu kilku dni.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
przemekzxy
#2 Obserwator#

Podobnie jak Malko4 zapłaciłem przelewem pieniądze z konta wyszły ale status płatność nieudana ponów płatność. Opłaciłem ponownie. Ciekaw jestem czy wrócą pieniadze rzeczywiście w ciągu kilku dni roboczych?

oznacz moderatorów