anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy na konto

Flare27
#9 Pomysłodawca#

Witam ponownie 😉 Może trafię szybko na Moją Ulubioną Panią @la nika💐 Takie pytanie, bo nie wiem, co robić. Muszę wysłać zwrot towaru, dwa dni, mam numery zwrotu, dane niby są, na konto Męża miało być, nic nie ma. W ogóle nie wiem co i jak robić. Są to trzy zwroty, muszę odesłać, ALE jak jeśli nie ma środków? Gdzie się ustawia dane do zwrotu? Niestety nie pamiętam, Mea Culpa. Ale powinno być dobrze wszystko. Nowy telefon 😉🍀

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Flare27 Jeśli dobrze zrozumiałam, jesteś kupującą, więc sprzedający odda Ci pieniądze po zwrocie towaru, a nie przed. Środki wrócą na rachunek z którego płaciłaś za zakup. Jeżeli natomiast sprzedający nie będzie mógł zlecić zwrotu przez Allegro Finanse, powinien się z Tobą skontaktować w sprawie danych do wykonania przelewu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający zwraca środki w 14dniach od chwili odstąpienia od umowy zakupu > może się wstrzymać ze zwrotem środków do czasu odesłania towaru, towar wyślij w terminie obowiązującym czyli 14dni od czasu zgłoszenia zwrotu.

oznacz moderatorów

Flare27
#9 Pomysłodawca#

No właśnie nie o to chodzi, pewnie źle napisałam 🙄 Sprzedający zrobił już zwrot, są numery zwrotu, środków na koncie bankowym brak. O co chodzi? Może zły numer konta bankowego do zwrotu? Gdzie to zmienić? Konto bankowe Męża 😉 Jak odesłać towar, skoro nie ma kasy, a niby zwrot poszedł? Przecież nie mogę tak, mam te numery zwrotu, że poszło, a nic nie przyszło. Konto bankowe niby Ok. ALE, gdzie w ustawieniach sprawdzać konto do zwrotu kosztów zakupu? Dzięki za info 😉🍀🍀🍀🍀

oznacz moderatorów

Flare27
#9 Pomysłodawca#

Sprzedawca zwrócił już środki, mam numery zwrotu pieniędzy .Nie ma pieniędzy na koncie, o to mi chodziło. Gdzie się sprawdza i zmienia numer konta do zwrotu kasy za towar? Niom? No naprawdę nie rozumiecie? Mam dwa dni na odesłanie zakupu za które był zwrot kasy, a nie ma na koncie 🙄

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Flare27 Kiedy (jaka data) było zlecenie zwrotu > jeżeli dzisiaj to kasa dotrze dopiero w poniedziałek > to nie są przelewy natychmiastowe.

oznacz moderatorów

Flare27
#9 Pomysłodawca#

Tutaj było skomplikowane. Płatność zbiorcza nieszczęsna, przelew poczta, 3 osobne zwroty. Oczywiście zaznaczony zwrot jeden na konto, podane dane, i nie dotarł. Data, bodajże 5 grudnia. Drugi zwrot, też nie, trzeci, w ogóle nie zdobiony choć niby poszedł. Sądząc po numerach, tylko ten jeden powinien dawno być. Pozostałe dwa nie 🙄 A tak to jest przed świętami, bywa 😉

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Zwrot środków zlecony przez sprzedawcę za odstąpienie od umowy wpływa tam skąd był opłacony zakup, jeśli płaciłeś za zakup np. kartą kredytową to środki wracają na tę kartę. 

Nie musisz czekać ze zwrotem towaru, aż otrzymasz kasę, kolejność jest taka, że ty zwracasz towar, a jak sprzedawca go otrzyma go, to zwraca pieniądze. 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Flare27 Sprawdzimy ten zwrot w naszym systemie, ale podaj nam proszę numer oferty lub zamówienia, którego dotyczy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Flare27
#9 Pomysłodawca#

NUMER ZAMÓWIENIA

7f746ae1-6e6d-11ed-8106-25ee14ad702a
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Flare27 Niczego nigdzie nie zmieniasz, jak sprzedajacy zwróci środki to Allegro wysyła maila i w 3dni wrócą tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów