anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy za zwrócony towar

MAMY ROZWIĄZANIE!
PeWu2003
#8 Zapaleniec#

14.09.2020
Witam. Mam problem z zamówieniem, które zostało anulowane, ponieważ wysłałem błędne dane.

Płaciłem z góry. Sprzedawca twierdził że dokonał zwrotu, wiadomość od Allegro mówiła to samo, lecz za 3 dni mija 14-dniowy termin na zwrot środków, a zwrot jeszcze nie przyszedł. Nie mogę otworzyć dyskusji, ponieważ "Nie można rozpocząć dyskusji, bo towar został anulowany". Sprzedawca wysłał numer zwrotu oraz datę zwrotu.
Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
TOPe-commerce
#13 Ambasador#

jeżeli sprzedawca zwrocil to problem jest z allegro i to do nich musisz bić, pisz przez ich formularz a dla pewności wezmiemy przemiłą @_HolaOla_  która zawsze zapozna sie z tematem i dokladnie ci opisze sytuacje

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PeWu2003 Z moich informacji wynika, że rzeczywiście Sprzedający poprawnie zlecił zwrot, dlatego napisz do nas proszę w tej sprawie tutaj i poproś naszych pracowników o potwierdzenie, dzięki któremu będziesz mógł wyjaśnić sprawę ze swoim bankiem. W między czasie sprawdź proszę jeszcze czy zwrot nie wpłynął na Twój rachunek w okolicach daty zakupu, czyli 14.09.2020 r. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PeWu2003
#8 Zapaleniec#

Potrzebny jest numer oferty. Gdzie ją znaleźć, bo nigdzie jej nie widzę.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

W zakładce kupione musisz mieć.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PeWu2003 Na samym dole oferty, pod polem "O Sprzedającym" lub w zakładce Kupione, tuż za tytułem danej ofety. 

_HolaOla__0-1601039216819.png

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PeWu2003
#8 Zapaleniec#

Sprawa wyjaśniona, a pieniądze są w drodze. Zamykam temat.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Powinny wrócić na konto.Oczywiście jeżeli sprzedający zwrócil i Allegro przysłało ci maila.(piszesz że tak było)

oznacz moderatorów
PeWu2003
#8 Zapaleniec#

Cóż, dostałem maila, że zwrócono te pieniądze, ale w historii transakcji mojego banku nie widzę takiej informacji.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@PeWu2003 Upomniałeś się tutaj, dlatego pieniądze nagle się znalazły, a powinny już dawno być w banku.

oznacz moderatorów
Manius24
#1 Nowicjusz#

Mam podobny przypadek sprzedający Twierdzi, że zwrócił pieniądze (chat bot Alina informuje ze pieniądze są zwrócone ) a ja w dalszym ciągu ich nie otrzymałem… o co tu chodzi ? 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Manius24 podaj proszę numer zamówienia, za które masz otrzymać zwrot. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów