anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brakującą części zamowienia

Client:104202287
#7 Wielbiciel#

Hej

Mam pytanie jak długo mam czekać na odpowiedź sprzedającego i otrzymanie brakującej części zamówienia?

Od tej samej firmy wczoraj zamówilam w formie 2 paczek bo tak ta firma sobie to ustaliła co jest nieekonomiczne bo place 2x za przesyłkę 2 zamiast 1 paczki idacej od jednej firmy.

A więc 1 paczka to była skrzynka na listy i 2 klucze_doszlo w calosci

2 paczka powinny być 2 uchwyty montażowe do tej skrzynki na listy plus foliowa torebka z 4 śrubkami i zakrętka i do instalacji skrzynki.

W tej 2 paczce były tylko 2 uchwyty a torebki że śrubkami brak.

Towar zamówiony wczoraj. Dziś odebrałam. Jakieś 2 godziny temu napisałam do sprzedawcy informując aj o niekompletnej paczce i prosząc o przesłanie brakującej części zamówienia na koszt sprzedawcy.uzyskałam tylko automatyczna odpowiedź potwierdzająca otrzymanie wiadomoscu

Ile godzin mam czekać na odpowiedz od sprzedawcy i pozytywne rozwiązanie sytuacji zanim mogę prosić allegro o pomoc? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

komis-bell
#21 Demiurg#

Daj sprzedającemu czas do jutra. Nie wiadomo w jakich godzinach pracuje ta firma itp.
Jestem przekonany, że żadna pomoc allegro nie będzie potrzebna - daj tylko sprzedającemu czas na odpowiedź 🙂
Jeśli taka nie nadejdzie jutro to otwórz dyskusję.

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

Jutro święto, więc może nie odpowiedzieć. Wstrzymaj się do poniedziałku

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Syla270985 Faktycznie, jutro święto.
@Client:104202287 Trzeba dać sprzedającemu czas do poniedziałku.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:104202287 właściwie to do poniedzialku do 16-18 jak pewne będzie że zakończy dniówkę roboczą, czyli dyskusję założyć we wtorek

oznacz moderatorów