anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ceny a Smart

LEW433
#21 Demiurg#

Zapytam was sprzedawcy jaki jest cel wystawiania w Smart za cenę 39,99 zł a nie są to przedmioty które kupuje się w większej ilości niż 1 szt !!! Często widzę takie praktyki Pozdrawiam wszystkich 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@LEW433 A taki, że sami sobie robią robotę głupiego, czyli obsługują zwroty.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LEW433 oszczędny klient zawsze coś dorzuci do koszyka i wysyłkę ma paczkomatem gratis 🙂  Gorzej jak ją zwróci bo mu niepotrzebna, wtedy zamiast zysku jest dodatkowa praca .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Właśnie że znalazłem wczoraj taki produkt na grilla ,,mata na grilla z włókna " i ten sprzedający nie ma tzw czegoś do dorzucenia

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

,, .. "

😞

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

To nie jest kwestia celu, po prostu wg. powszechnej opinii wszystko z końcówką ,99 lepiej się sprzedaje

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Adekpol Chyba znacznie lepiej, bo z darmową wysyłką, sprzedałoby się z ceną 40,99zł. 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ale co Wy z tą darmową wysyłką - jaka ona darmowa, kiedy trzeba ją kupić. Allegro wbija do głów "darmowa" i wszyscy powtarzają. Naprawdę darmowa jest teraz, przez dwa miesiące.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@xyz96  miesięcznie raptem 8 zł , dokładnie nie pamiętam. Zamówisz paczkomatem 10 razy , 9 masz za darmo .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

White_Dove_
#12 Orędownik#

49zł w przypadku wykupienia na rok. Jeśli chodzi o mnie, wystarczy 2 i pół zamówienia kurierem i opłata za smart się zwraca. Wczesniej otrzymywałem komunikaty że za przesyłki w ciągu roku zapłaciłem ponad 300zł, teraz już nie. Czyli jakaś korzyśc jest

oznacz moderatorów