anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potrójny przelew

Client:49935152
#7 Wielbiciel#

Dwa dni temu kupiłam przedmiot od jednego sprzedającego. W momencie jak płaciłam, miałam chyba trochę słabsze połączenie z internetem, ale że wybrałam opcję skanuj i płać, to zeskanowałam telefonem raz kod Qr, wyskoczył błąd, za chwilę znów zeskanowałam i znów pojawił się błąd. Więc zeskanowałam trzeci raz i tym razem płatność się powiodła. Jednak jak weszłam na swoje konto bankowe (bank Pekao SA), to okazało się, że wykonały się 3 przelewy i pobrało mi z konta potrójną wartość do zapłaty. Pisałam do sprzedającego, ale on powiedział, że otrzymał tylko jednorazowy przelew (opłatę za jeden przedmiot). Wiec gdzie jest reszta moich pieniędzy? Jak je odzyskać? Iśc i zgłosić to  w moim banku? Czy pieniądze ostatecznie trafią na konto sprzedającego? Kwota tych przelewów nie była niska, więc bardzo mi zależy na odzyskaniu tych pieniędzy.

Mogę jeszcze dodać, że każdy  w przelewów (po wygenerowaniu potwierdzenia przelewu) ma inny numer referencyjny, więc nie są to zdublowane przelewy, tylko każdy jest inny. 

Co robić? Pomocyyy. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Vryko
#18 Luminarz#

W ciągu kilku dni same wrócą na Twoje konto. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Client:44727572
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Zamiast 25 zapłaciłam 100 bo zabrało mi w sumie 4x kasę. Czy pieniądze wrócą same? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ten sam problem, to samo rozwiązanie. Automatyczny zwrot nadpłat dotyczy wszystkich, nie tylko niektórych kupujących. Do 3 dni powinnaś otrzymać zwrot.

oznacz moderatorów

Client:44727572
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za udzielenie informacji. Mimo wszystko wolałam zapytać jeszcze raz. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Client:49935152
#7 Wielbiciel#

Czy mogłaby Pani powiedzieć, czy dostała już zwrot? Ja robiłam przelew już 5 dni temu, a zwrotu nadal nie dostałam 😞

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49935152 No właśnie, a Allegro informuje, że w takich przypadkach zwrot wielokrotnych płatności następuje w czasie do 3 dni. Reklamację złóż, przecież te pieniądze są u nich; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Udzieliłaś nieoprocentowanej pożyczki Allegro Finanse, a raczej sami sobie od Ciebie pożyczyli.

oznacz moderatorów