anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chamskie odzywki sprzedawcy

kejcioch88
#2 Obserwator#

Cześć. Mialam ostatnio sytuacjęz mega chamskie sprzedającym.  Zgłosiłam sprawę do allegro, ale oni nic nie zrobili, a gość nęka mnie teraz smsowo.  Czy na allegro uda mi się coś jeszcze zrobić w tej sprawie czy nie bardzo? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kejcioch88
#2 Obserwator#

Mam też wrażenie, że sprzedawca może wszystko, może chamsko się odzywać, straszyć i blokować, a kupujący nie może nic. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpisz mu że zgłaszasz na Policję, tu sprzedajacy ciągle piszą że to kupujący są chamscy, więc skąd taki pomysł żeby sprzedający był niegrzeczny, Allegro może zrobić coś z takim sprzedającym, ma dużo możliwości. Dawaj login tego sprzedającego! @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Może opisz całą sytuację bo co tak bez przyczyny by Cię nękał ? Zawsze można zgłosić na policję o nękanie jeśli bezpodstawnie

oznacz moderatorów

kejcioch88
#2 Obserwator#

Więc zakupiłam u dwóch sprzedających po 2 zabawki. Jedna paczka przyszła ok, w drugiej był jeden przedmiot niezgodny z zakupionym. Napisałam, do sprzedającego, że wysłano mi jeden zły przedmiot. Na co odpisal, że mam zwrócić całe zamówienie. Ok, zgłosiłam zwrot i od razu po wiadomosci o zwrocie chciałam u tego drugiego  sprzedającego ( co wyslal dobre zamowienie) zakupić przedmioty, bo były tańsze niż na innych aukcjach. Wyskoczył mi komunikat, że sprzedający zablokował mi kupno przedmiotów w jego sklepie. Myślę sobie, co jest grane, może nie ma 2 zabawek, które chciałam. Zajęło mi 15 min dochodzenie do tego, że to ten sam sprzedawca, który wysłał mi zły przedmiot i poprostu mnie zablokował. Oczywiście wystawiłam negatywa na obu kontach i się zaczęło... chamskie odzywki, zastraszanie, że zrobi wszystko, żebym już nigdy żadnych zakupów na allegro nie zrobiła, że zjednoczy sprzedawców i wszystkim poda moje konto, żeby mnie blokowali. Oczywiście sprzedający twierdzi, że to ja najpierw wystawiłam negatywną opinię, co jest nieprawdą, bo to mój pierwszy negatyw od ponad 12 lat. Od razu zgłosiłam do allegro, zrobiłam zrzuty rozmowy i wysłałam. Sprzedający zwrócił pieniądze i allegro uznało sprawę za rozwiązaną. A dziś dostaję wiadomość :  Dzień dobry. Działasz na szkodę sprzedających, w związku z powyższym została Pani dodana do ogólnopolskiej czarnej listy kupujacych, aby uniemożliwić Pani zakupy w przyszłości. Nasza decyzja jest ostateczna, pozdrawiamy serdecznie, zjednoczeni przedsiebiorcy. Dodam iż sprawdziłam po całym zajściu opinie u tego sprzedającego i nie byłam pierwszą osobą tak potraktowaną. Ten sprzedający ma kilkadziesiąt opinii negatywnych i ok 200 wykluczonych, co oznacza, że zgłasza opinie wystawione negatywnie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podaj jego login poczytamy sobie!

oznacz moderatorów

kejcioch88
#2 Obserwator#

Może użyłam zbyt mocnego słowa o nękaniu. Przepraszam, moja wina. Poprostu napisał do mnie ,że działam na szkodę sprzedających, że zostałam dodana do ogólnopolskiej czarnej listy kupujacych, że już zadba o to, żebym nigdzie nie mogła zrobić zakupów. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie jest tak że sprzedawca wszystko może a klient nic ,wręcz przeciwnie . To ty jako klient masz więcej argumentów i lepszy oręż do walki ze sprzedawcą jak tego wymaga sytuacja . Dialog z nim prowadź przez centrum wiadomości a nie sms-owo . Tam dialogi są monitorowane i chamskie odzywki mogą go drogo kosztować . Sprzedawca nie ma narzędzi ochronnych (jedynie może przyblokować u siebie zakupy wpisując na listę nieaktywnych) .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kejcioch88 przykro mi, że spotkała Cię taka niemiła sytuacja na Allegro.
Nie wszystkie nasze działania są widoczne, natomiast sprawdziłam to i po rozmowie na czacie, w której przesłałaś zrzuty rozmowy ze sprzedającym, Doradca zamieścił odpowiednie informacje i przekazał sprawę do Działu, który zajmuje się takimi zgłoszeniami. 
Wiadomości smsowe prześlij proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kejcioch88
#2 Obserwator#

Dlaczego sprzedawca mnie zastrasza, że wszyscy sprzedający będą mnie blokować, żebym nie miała możliwości robienia zakupów na allegro? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kejcioch88 nie wiem, ale wątpię w istnienie instytucji, o której napisał. Masz prawo do obiektywnej opinii, a sprzedający nie mogą dodać Cię na listę nieaktywnych kupujących bez powodu. Z pewnością ten sprzedający  nie ma takich mocy, żeby wszyscy sprzedający na Allegro Cię blokowali, więc zgłoś proszę to do nas tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów