anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce zwrócić zakupiony towar, jak to zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:41905662
#8 Zapaleniec#
witam kupiłem radio mp3 ,,,dotarło do mnie po 20 dniach,, i nie kompletne ,,w srodku  przesyłki opakowanie radia było otwarte i nie ma słuchawek,,,chce zwrucić je ale nie moge w chistori swego konta znalezść tego zakupu i mam brak danych klijenta ,,przesyłka była z japoni,,,,do holandi i z tam tąd doszła do mnie,,,  i teraz czeski film,,,,mam jedynie powyższy tytuł gdzie płaciłem kartą,,,, prosze o porady-wsparcie-pomoc,,,pozdrawiam
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:41905662 

A Ty to Japończyk, Czech czy ki czort? 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41905662 ten zakup jest na Twoim drugim koncie Allegro. Po zalogowaniu się na nie, wejdź w zakładke Moje zakupy, wejdź w szczegóły zamówienia i wybierz [zwróć zakup]. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód. Następnie wypełnij formularz i kliknij [zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma e-mail. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:41905662
#8 Zapaleniec#
  • Wszystkie
  • Nieopłacone
  • W toku
  • Do odbioru
  • Zwroty
  • Anulowane
  • Do oceny
 
Przesyłka odebrana
 
15.08.2021, 00:49

 


Client41905662_1-1630338825817.jpeg

 


///////////   witam la_nika nie stety,,,na moim końcie mam jedynie w chistori drugi zakup a po pierwszym ani śladu,,,,i z tego co sie orjentuje mam jedynie to jedno konto,,hmmmm ,,;-{,,,

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:41905662 to zamówienie jest widoczne na Twoim drugim koncie, które zostało założone na adres mailowy w domenie gmail. 

oznacz moderatorów
Client:41905662
#8 Zapaleniec#

ok dzienks, po prostu sie zamotałęm ,,,i zapomniałem o domenie gemail,,,,,ehhhh,,, dzienki panki i panki ,,pozdrawiam ,,,,temat uważam za zamkniety,,,,;-}

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:41905662 Gdy już odnajdziesz ten zakup i go zwrócisz, pamiętaj że będzie to zwrot w ramach reklamacji z powodu wad, braków, a wtedy sprzedawca poza zwrotem kosztu towaru i kosztu wysyłki do Ciebie, musi Ci oddać też koszt odesłania. Gdyby nie oddał, daj znać.

oznacz moderatorów