anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chyba zostałam oszukana

Client:103386978
#7 Wielbiciel#

Chciałam kupić na **piiip** iphona w dobrej cenie, trafiłam na gościa który wydawał się godny zaufania. Napisał mi abym podała swojego maila, na którego on wyśle mi link do aukcji na allegro lokalne abym miała gwarancję i możliwość zwrotu. Co było dziwne to to, że jedyną możliwą metodą płatności był przelew blik. Pan u którego kupowałam był bardzo miły i obniżył kwotę do 1000 zł przez to ze mam limit, resztę pieniedzy miałam zapłacić przy odbiorze. Gdy wpisałam kod blik pojawiła mi sie wiadomość w stylu, że wystąpił błąd przelewu i pieniądze powinny wrócić na moje konto do 3 dni. W aplikacji ten przelew pokazuje jako wypłata z bankomatu co mnie najbardziej niepokoi. Teraz zdaje sobie sprawę z tego, że to był przekręt ale nadal nie wiem gdzie sie z tym zgłosić i czy pieniądze faktycznie do mnie wrócą. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:103386978
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Tak, zostałaś oszukana, opisałaś klasyczny Modus Operandi naciągaczy. Zgłosić to możesz tylko na policję, a pieniędzy raczej nie odzyskasz, choć kto wie... Na przyszłość sprawdź domenę w przesyłanym linku. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie chyba tylko na pewno zostałaś oszukana . 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Policja

pieniądze nie wrócą bo czemu mają wrócić? Zostały wypłacone z jakiegoś bankomatu i pewnie nawet masz jego adres w tytule wypłaty 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103386978 przykro mi, ale tak jak piszą moim poprzednicy, zostałaś oszukana i jedyne co możesz zrobić w tej sytuacji to zgłosić sprawę na policję. Jedyne i właściwe adresy naszych serwisów to https://allegrolokalnie.pl/ i https://allegro.pl/

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

No to kasie możesz zrobić papa zgłoś art 286kk na policji - oszustwo

oznacz moderatorów