anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić jak osoba kazała zamknąć mi dyskusję pod pretekstem że nie może wysłać przedmiotu

Client:105434879
#7 Wielbiciel#

Witam sprzedający kazał zamknąć mi dyskusję pod pretekstem, że login i hasło do konta zostanie wysłane w ciągu 24h i że podczas tego jak jest dyskusja nie może tego wysłać czy można w jakiś sposób odzyskać pieniądze?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

pisz do supportu by wznowili dyskusję

oznacz moderatorów

Client:105434879
#7 Wielbiciel#

Gdzie moge napisać do supportu, gdy chce napisać każe mi wybrać kupione rzecz, gdzie nie pokazuje mi się zakupiony przedmiot 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To zamów rozmowę, a tam zaznacz byle co.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:105434879 czy kupiłeś to na podesłany link allegro np z fb marketplace? pokaż ten link

oznacz moderatorów

Client:105434879
#7 Wielbiciel#

Nie kupiłem przez oficjalną stronę allegro po prostu kliknął i kupiłem przez allegro lokalnie. Zrobiłem dyskusję ale ziomek kazał mi zamknąć dyskusję ponieważ nie może wysłać loginu ani hasała do konta 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

chodzi mi o to że twoje stwierdzenie nie pokazuje mi się zakupiony przedmiot zwykle oznacza zakup na lipny link udający allegro
jeśli to było allegro to poproś moderatorki tutaj w poście i ci rano zainterweniują i dyskusję wznowią  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  wystarczy wyjaśnić powód wznowienia

oznacz moderatorów

Client:105434879
#7 Wielbiciel#

Napisałem do supportu taką wiadomość:

Witam przychodzę z sprawą taką, że kupiłem przedmiot na allegro lokalnie którego nie dostałem, osoba kazała zatwierdzić mi dyskusję pod pretekstem tego że dane z przedmiotu są zablokowane, ponieważ jest prowadzona dyskusja.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jak będą chcieli dodatkowe wyjaśnienia to się odezwą jest git

oznacz moderatorów

Client:105434879
#7 Wielbiciel#

Jak będą chcieli coś więcej to mam wszystkie screeny z rozmowami na dyskusji i z NR płatności bo jak chce zgłosić problem na zakupionej rzeczy to mi się ona potem nie pokazuje. Pokazują mi się tylko rzeczy kupione 2 lata temu 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

pewnie dlatego ze sam zamknąłeś dyskusje no nic w ciągu dnia ci allegro temat ogarnie

oznacz moderatorów

Client:105434879
#7 Wielbiciel#

Dobra dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów