anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić z drugą paczką?

Client:38597832
#2 Obserwator#

Otrzymałem dwie paczki pomimo zamówienia jednej i opłaceniu jednej, co mam teraz zrobić? Co gorsza zamówiłem inną paczkę i wg strony allegro idą 4 zamiast jednej.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38597832 Podaj proszę numery zamówień, o które chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:38597832
#2 Obserwator#

telefon - c6a07f21-2882-11ed-b686-c792a8bb26da

 
mikrofala - c564f511-2886-11ed-9ae6-25c69d8531e7
 
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38597832 Nie widzę tutaj błędu w zamówieniach. W każdym dokonałeś zakupu 1 sztuki. Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedającymi, żeby wyjaśnić tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

A może sprzedawca wysłał każdą paczkę osobno? Kiedyś kupowałam 8 kartonów kopert po 500 sztuk w każdej, można to było spakować w jeden karton bo przesyłka była gratis w ramach Allegro Smart, a sprzedawca wysłał mi 8 małych kartonów każdy oddzielnie.

A może też każdy kupiony przedmiot opłacałeś oddzielnie, wtedy system wygenerował kilka etykiet, niby jeden zakup ale telefon idzie w jednej paczce, mikrofala w drugiej itd.

oznacz moderatorów

Client:38597832
#2 Obserwator#

Tylko że zapłaciłem za 1 telefon i otrzymałem 2. Kupiłem 1 mikrofalę i prawdopodobnie idą 4. Oba u innego sprzedawcy. Nie chcę przesądzać, ale dla mnie wygląda to na błąd Allegro. No bo jaka szansa byłaby, że w przeciągu 30 minut od zamówienia obie paczki mają podobny problem.
Cóż jednak tylko spekuluję, jeżeli przyjdą 4 mikrofalówki to trzeba będzie się martwić.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38597832 Tak, jak pisałam, skontaktuj się ze sprzedającymi. Daj znać czy potwierdzą, że otrzymali informację o kilku zamówieniach.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Martwić ?

Cieszyć się 😉

Tylko nie wiem po co o tym piszesz publicznie.

oznacz moderatorów