anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Co myślicie o prośbach o usunięcie komentarza?

Idź do rozwiązania
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Sprężynka to tylko przykład, wcale mi nie chodzi o cenę tylko o rozmiar i wagę. Płacenie 25zł za przesłanie czegoś wielkości paczki zapałek dlatego że sprzedawcy nie chce się zadka ruszyć do paczkomatu albo na pocztę to absurd i będę takim sprzedawcom obcinał gwiazdki. 
A wracając do sprężynek, skoro się nie opłaca sprzedawać, to sprzedawanie tego jest głupotą. Taniej będzie wyrzucić niż sprzedawać i dopłacać. 
I żeby nie było, nie jestem przeciwnikiem sprzedających. Też uważam że allegro przegina z obciążeniami. Ale jak ktoś nie myśli, to niech potem nie jęczy że oberwał po gwiazdkach.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Knowhere
#21 Demiurg#

@glenmoranghie "A wracając do sprężynek, skoro się nie opłaca sprzedawać, to sprzedawanie tego jest głupotą. Taniej będzie wyrzucić niż sprzedawać i dopłacać." - w takim przypadku to już w ogóle nie dostaniesz tych sprężynek.

Idź do rozwiązania
Antar3
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za dokładne info - faktycznie nie miałem pojęcia o tym jak to biega...

Wygląda na to, że pośrednicy jak zwykle nic nie robiąc, czerpią kolosalny zysk kosztem nas - klientów i Was - sprzedawców. To wstrętny i odrażający proceder. Kolejny w naszym leworządnym kraju.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
WREDZIA-W1
#20 Guru#

@Antar3 Z tym "nic nie robią", to odrobinkę przegiąłeś 🙂 Trochę jednak robią. Nadal sprzedaż na Allegro jest tańsza od pozycjonowania i utrzymania e-sklepu.

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...