anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co sądzicie o tym chińskim sklepie z okazyjnymi cenami?

Client:86705095
#7 Wielbiciel#

Cześć,

pojawił się ciekawy chiński sklep, ale mam obawę, czy zamawiać:

Przedmioty użytkownika Fangyuan826526 - Allegro

Co o tym sądzicie? Ceny produktów to nawet 20% wartości, więc trochę strach tego zamawiać. Miał ktoś może doświadczenia z tym lub podobnym (bo ten jest świeżo utworzony) sklepem?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:86705095 Daruj sobie. Szkoda czasu.
Zamówisz i nie dostaniesz nic lub dostaniesz coś co nie będzie miało nic wspólnego z tym co było w ofercie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zamawiaj , bardzo szybko wrócisz do nas z problemem .

oznacz moderatorów

Client:86705095
#7 Wielbiciel#

Cześć, rozumiem, że takie sytuacje już się zdarzały?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Markowe produkty, albo podpięte pod katalog markowych produktów. Jeśli sprzedający dostarczyłby to co jesteś ofercie to bym się obkupił....

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zawsze się znajdzie g... co po okazyjnej cenie coś tam kupi ,ale szkoda że mądry będzie dopiero po fakcie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:86705095 Co mamy sądzić, każdy na wybór ofert, ale zawsze przy takich zakupach zawsze należy brać pod uwagę możliwości reklamacyjne, (zwrot nie wchodzi w rachubę, za duży koszt odesłania), należy także możliwości pomocy Allegro,

oznacz moderatorów

Client:86705095
#7 Wielbiciel#

Cześć,

niestety konto Przedmioty użytkownika Fangyuan826526 - Allegro zostało zawieszone. Nie wiem, co o tym myśleć. Nic sobie nie kupiłem, więc smuteczek ;(.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

To to  raczej powód do radości a nie smutku 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@NipponShorty nie ma się z czego cieszyć, za chwilę będzie kolejny a potem następny i następny...

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@komis-bell Masz na myśli naiwnych ludzi na oferty i "linki" allegro lokalnie czy sprzedawców z dalekiego wschodu?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@NipponShorty Jednych i drugich - niestety 😐

oznacz moderatorów