anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się zmieniło w wyszukiwaniach produktów?

syl78
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Proszę o podpowiedź, co się znowu zmieniło w serwisie allegro odnośnie wyszukiwania produktów. Czy trzeba coś odznaczyć, zaznaczyć, czy inne cuda zrobić?

Oto mój wielki problem:

Chcę zakupić kurtkę wiosenną dla dziecka. Wchodzę w kategorię : MODA - DZIECKO - odzież- kurtki. Zaznaczam parametry NOWE, Smart, rozmiar interesujący od do  w niewielkiej rozpiętości, sezon wiosenny i tutaj zaczynają się totalne schody...aż mi się nie chce tego przeglądać, co wyskakuje, bo ofert zupełnie mnie nie interesujących jest tyle - sponsorowanych, promowanych i innych, bez jakikolwiek wyróżnień zupełnie nie pasujących do mojego powyższego wyszukiwania, tzn mnóstwo KURTEK ZIMOWYCH - które w parametrach nie mają wpisanego sezonu "wiosenny" (sprawdziłam z ciekawości, czy tak jest, bo się przecież wyświetlają takimi  ilościami aukcji, że trudno bardzo przez nie przejść)...przepraszam za wyrażenie, ale co to za śmietnik z tymi ofertami...nie chce mi się zupełnie przeglądać i kupować. Czy to jakaś awaria serwisu? Jest to bardzo uciążliwe dla mnie jako Kupującego... Proszę o odpowiedź, co się zadziało w tym temacie:  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

dziękuję z góry za odpowiedź...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@syl78 no co Ty przecież to taka cudowna wyszukiwarka i intuicyjnie podpowiada najlepiej dopasowane oferty 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

syl78
#7 Wielbiciel#

Rozumiem podpowiedzi, ale aż tak bezsensowne. Kurtkę wiosenną szukam dla chrześnicy, a wyskakują takie - bez parametru sezon wiosenny :

https://allegro.pl/oferta/mayoral-4466-kurtka-pikowana-ciepla-zimowa-r-98-13433186821

https://allegro.pl/oferta/boboli-424202-2388-kurtka-kolor-granat-98-14000300195

https://allegro.pl/oferta/kurtka-zimowa-21318f4r-parka-na-misiu-98-104-12712469094#parametry

Niektóre w ogóle nie mają wybranego parametru sezon, a też się wyświetlają zupełnie niepotrzebnie...Zakupów jednak nie zrobię, bo te wyszukiwanie mi na to nie pozwala...

W drugiej interesującej mnie rozmiarówce mam ponad 100 stron przekopywania się przez kurtki zimowe, więc odpuszczam zakupy...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I co My możemy z tym zrobić, piszemy na forum i prosimy od miesięcy a co z tym robią nic! uważam że sami sobie strzelają w kolano bo szukam na Google i mam od razu porównanie cen od innych sprzedających.

oznacz moderatorów

syl78
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź, jakoś przy kurtkach nie przyszło mi to do głowy ze względu na wielką różnorodność wzorów, choć tak czynię z innymi konkretnymi produktami - przemysłowymi, czy chemicznymi...Zawsze było po prostu allegro i szeroka oferta na nim -  w każdej dziedzinie.

Teraz hmmm - już sama nie wiem...Moi ulubieni Sprzedawcy rezygnują z serwisu (jak mieli tysiące ofert na kilkunastu stronach, tak teraz jedna strona ofert - bardzo okrojona i przeniesienie sprzedaży na inne kanały) lub wyłączają AllegroSmart...czemu się zupełnie nie dziwię, jak czytam niekiedy forum Gadane...ta usługa wykorzystywana racjonalnie byłaby rewelacyjna i z korzyściami dla Kupującego, ale Kupujący sami sobie robią po górkę takim nieracjonalnym wykorzystywaniem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@syl78 Wolę nie pisać co Ja i większość sądzi o tej wyszukiwarce, szukamy przez Google.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Oj tam nie czepiacie się , pracują nad poprawnością wyszukiwarki , tylko czego się tkną , wychodzi gorzej niż było 

oznacz moderatorów