anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to za akcja że Allegro chce weryfikacji kupujących?

kristof461
#7 Wielbiciel#

O co tu chodzi?

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz."

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kristof461 A boisz się tej weryfikacji?

oznacz moderatorów

kristof461
#7 Wielbiciel#

Widzę że odpowiedź wnosząca bardzo dużo czyli nic. Otóż nie przeszkadzają mi wszelkie weryfikacje bo boją się ich ci co mają coś za uszami. Niemniej. Jeśli już to niech weryfikacja będzie dotyczyła jakichś konkretnych przypadków. No ale tutaj nawet nie wiadomo czego dotyczy i po co jest. Poza tym komunikat jest taki że albo mam czekać (i w sumie niewiadomo na co i ile) albo mogę wypełnić formularz...tylko jaki formularz skoro po kliknięciu przenosi mnie do działu kontaktu i nie wiadomo gdzie go szukać. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kristof461 Ograniczenie zakupowe zostało zdjęte.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kristof461
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kristof461 przyczyn może być wiele  ,ale chodzi tylko o bezpieczeństwo Twojego konta , nieautoryzowane logowanie z nowego urządzenia , podejrzane ruchy na koncie , włącz sobie dwuetapowe logowanie 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Dwuetapowe to tylko nie potrzebne zawracanie 4rech liter. Działa tylko w przypadku gdy pobierze się wirusa na sprzęt. W sumie dobrze że sprawdzają przy tej ilości włamań co ostatnio widać. I co drugi pisze, że miał dwuetapowe...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki też tak kiedyś uważałem , zmieniłem zdanie po akcji sprzed paru lat , całe szczęście w tym ,że od rana do wieczora siedzę przed kompem i wyłapałem ruch na prywatnym koncie .

oznacz moderatorów

kristof461
#7 Wielbiciel#

Fajnie fajnie ale jaki ruch na koncie skoro nie dostałem żadnego info o tym. Chyba powinni informować. Nowe logowanie? Niby gdzie i na czym. O to właśnie chodzi że owa weryfikacja była bezpodstawna. A jeśli miała podstawy to należy użytkownika o nich poinformować. Jak też widać można ją zdjąć piszą na forum. Więc pytanie co to za weryfikacja którą tak łatwo i szybko można ogarnąć. Dziwna sprawa

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

@kristof461 jak częśto korzystasz z konta Allegro ?

Być może to taki system poszukiwania tzw "martwych dusz" albo w celach statystycznych, albo dla bootów przejmujących star konta.

 

Tak się kojarzy - "„Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło” Marian Paździoch oświadcza Ferdynandowi Kiepskiemu, że od pewnego czasu prowadzi intensywny trening psychologiczny. Twierdzi, że jest w stanie siłą woli wpływać na działania innych ludzi, w tym również Polskiego Rządu."

 

😉

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

kristof461
#7 Wielbiciel#

Co miesiąc praktycznie coś kupuje. Czasem może nawet i dwa trzy razy. Ktoś powie rzadko. To prywatne konto więc też nie mam potrzeby kupować niewiadomo ile. Tak czy inaczej regularnie kupuje a na samym allegro to bywa czasem i codziennie. 

oznacz moderatorów