anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to znaczy, że moje konto nie spełnia warunków do rekompensaty. Jak spełnić ten warunek?"

ppuhmarka
#1 Nowicjusz#

Kupuję od lat na Allegro, uważając, że zakupy są bezpieczne. Do teraz. Sprzedający otrzymał zapłatę, ale nie 

przysłał namiotu. Allegro napisało, że moje konto nie spełnia warunków do rekompensaty. Nie wiem o co chodzi?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ppuhmarka   I żadnego uzasadnienia dlaczego nie spełnia? Może kupiłeś poza Allegro?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

może zwrócił środki , albo z płatnością się coś nie powiodło .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Może zbyt często zdarzało ci się występować o rekompensatę ?

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Licho wie o co chodzi. Nie masz może jakiejś nie opłaconej prowizji albo nie rozwiązanej dyskusji jako sprzedający. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ppuhmarka wszystko jest w regulaminie, brak POK nie oznacza straty, jest sąd czy rzecznik jka zakup od firmy 🙂

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/9

Program Ochrony Kupujących nie obejmuje sytuacji, gdy:

  1. Umowa została zawarta i zrealizowana na zasadach innych niż określono w Regulaminie Allegro.

  2. Konto Kupującego zostało zawieszone na podstawie artykułu 8.4, podpunkt d) lub nie uregulował wszystkich należności wobec Spółki.

  3. Kupujący działał z intencją nabycia Towaru wadliwego bądź niezgodnego z opisem.

  4. Kupujący nie podał poprawnych danych kontaktowych.

  5. Kupujący otrzymał inne środki rekompensujące stratę związaną z nabyciem Towaru, który był przedmiotem zgłoszenia.

  6. Oferta nie była zgodna z Regulaminem Allegro, w szczególności Towar nie był dopuszczony do obrotu na Allegro z uwagi na wykaz towarów zakazanych i dopuszczonych warunkowo, wskazanych w Regulaminie Allegro.

  7. Towar został przekazany osobiście bądź za pośrednictwem osoby niebędącej operatorem pocztowym i dokonano zapłaty za Towar w miejscu jego odbioru.

  8. Towar uległ zniszczeniu lub został zagubiony podczas transportu z winy przewoźnika, chyba że wysyłka tego Towaru nastąpiła w ramach Usługi Allegro Smart! na zasadach wskazanych w Załączniku nr 12 do Regulaminu.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ppuhmarka wyjaśniam to, poproszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Rozumiem, że komunikat pojawia się gdy próbujesz złożyć wniosek o rekompensatę? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ppuhmarka mam potwierdzenie o co chodzi. Jednym z warunków rekompensaty jest brak nie uregulowanych należności względem serwisu. Dlatego wejdź proszę tutaj i ureguluj płatność, po zaksięgowaniu się wpłaty wniosek będzie dla Ciebie dostępny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów