anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co w przypadku opóźnienia zamówienia i wzrostu ceny towaru

trotrex
#4 Eksplorator#

Pod koniec maja zeszłego roku zakupiłem Macbooka Air m2 8GB w przedsprzedaży z realizacją zamówienia w grudniu.

Zapłaciłem za niego wówczas 4800 zł, w tym momencie najtańszy taki laptop nowy na allegro kosztuje 5600 zł. 

Jest kwiecień, a ja nie otrzymałem towaru który miał być w grudniu, sprzedawca mówi że nie przyszedł mu towar - to jest 4 miesiące opóźnienia. Nie chciałem odwoływać zamówienia i zwrotu 4800 zł,  bo potrzebuje laptopa - czy da się jakoś załatwić abym otrzymał sprzęt, a nie pieniądze? Proszę o radę. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

trotrex
#4 Eksplorator#

@LEW433 właśnie tego się obawiam i dlatego jeszcze póki co nie założyłem dyskusji...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@trotrex jeszcze zamiast na allegro bym inaczej sprawdził czy sprzedawca ma ten towar np napisał z innego konta albo poszukał aukcji jak ma to przedsadowe wezwanie do wydania towaru napisane przez prawnika. Może się zestracha i zrealizuhe w cenie co kupiłeś

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@trotrex tak, jeśli sprzedający zwróci Ci wpłatę, to nie możemy decydować, abyś otrzymał towar, nie mamy kompetencji sądu. Dodam, że powinieneś otrzymać te towar w cenie z momentu zakupu, więc sprzedający nie może teraz podnieść tej ceny, ale może, jeśli towaru nie posiada, zwrócić Ci wpłatę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów