anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli zamknęłam dyskusję, a sprzedający nie zwrócił wpłaty?

Client:89874980
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  bardzo proszę o pomoc.kupilam śniegowce okazały się za małe więc zwróciłam.sprzedajacy nie chce oddać pieniędzy więc otworzyłam dyskusję i zapewnił że odda jednak nie oddał a ja naiwna zamknęła za wcześnie dyskusję i ukryłam zakup.serdecznie proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89874980 podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy 🙂 
Zamówienia nr 8d2dc020-53c2-11ed-8f2d-f5448af7c9d7 (nie opłacone i anulowane) oraz nr c195bc50-53c2-11ed-b8e1-4f3d8ab906b6 (w jego sprawie prowadziłaś dyskusję, jednak nie widzę, aby został zgłoszony zwrot) są już widoczne w Twojej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie odznacza się dyskusji jako rozwiązaną do czasu ostatecznego rozwiązania sporu(zwrotu środków) nigdy, wielokrotnie pisaliśmy o tym tu na forum.

oznacz moderatorów

Client:89874980
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  zakończyłam za wcześnie dyskusję okazuje się że trafiłam na bardzo nieuczciwego sprzedawcę a ja naiwna po jego zapewnieniach że zwróci koszta oznaczylam jako rozwiązana dyskusję.prosze o odznaczenie dyskusji tak żebym mogła ją rozpocząć.setdecznie dziękuję.chodzi o śniegowce.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:89874980 nie mam możliwości ponownego otwarcia dyskusji, dlatego napisz proszę o jaki numer zamówienia chodzi. Domyślam się, że dotyczy to zamówienia nr c195bc50-53c2-11ed-b8e1-4f3d8ab906b6, dyskusja była prowadzona, jednak zakończyłaś ją ponieważ jednak zdecydowałaś się zachować buty, czy pisałaś później innymi kanałami do sprzedającego z informacją, że rezygnujesz z zamówienia i odpisał, że zwróci środki, a tego nie zrobił?
Nie widzę zgłoszonego zwrotu do tego zamówienia, a dyskusja została zakończona gdy napisałaś,  że zatrzymujesz zamówienie, więc potrzebuję więcej informacji, aby doradzić co zrobić.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów