anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli zwrot trafił na nie aktywne karte mbank

Client:115316497
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Pieniądze zostały zwrócone przez allegro za zwrot zakupu 

W jaki sposób pieniądze mogły zostać przelane na karte ktora nie jest aktywna już

Płatność dokonała za pomocą kartę mbank i zwrot został dokonany na karte która jest juz nie aktywna bo ja już nie jestem klientem mBanku 

Pieniądze zwrócone 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115316497 "pieniądze zwrócone" czy to oznacza, że ta płatność przekazana na nieaktywne konto już wróciła? 
Zwrot jest automatycznie przekazywany na konto, z którego zamówienie zostało opłacone. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:115316497
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to że pieniądze zwróciliście na nie aktywne kartę i dzwoniłem do banku I oni nic nie mają i nie wiem co robić bo nie mam tych pieniędzy  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115316497 i rozumiem, że chodzi o zamówienie nr 4186f28f-157a-46bf-bba9-9665e6b49e6e? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:115316497
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Chyba tak kwota 4200 zł 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115316497 w takich przypadkach zwrot trafia na rachunek techniczny banku i należy się skontaktować z bankiem. Ponieważ napisałeś, że bank odpowiedział, że nie ma tych środków, poprosiłam o zweryfikowanie zwrotu. Poproszę jeszcze o cierpliwość, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115316497 sprawa jest wyjaśniana w korespondencji e-mail. Tak jak napisaliśmy w ostatniej wiadomości, jeśli otrzymasz od banku potwierdzenie przekazania wpłaty z powrotem do PayU, to skontaktujemy się z operatorem i (po wcześniejszym potwierdzeniu poprawności danych do zwrotu z Tobą) podamy dane do zwrotu wpłaty.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

@Client:115316497 

W takim przypadku środki trafią na rachunek techniczny. Zaloguj się swoim starym loginem i hasłem (będzie działać o ile nie wypowiedziałeś umowy ramowej) i sprawdź, czy nie masz rachunku technicznego.

Środki pojawią się po jakimś czasie (może to być nawet tydzień czy dwa) od anulowania płatności przez operatora. Fakt zamknięcia konta i zastrzeżenia karty jest w tym przypadku bez znaczenia.

ps. W mBanku konto użytkownika jest niezależne od posiadania rachunku w banku. Możesz więc mieć u nich konto, nie mając rachunku. Jak w przyszłości będziesz chciał założyć sobie u nich nowy rachunek bankowy, to wystarczy potwierdzić to używaną metodą autoryzacji (sms, aplikacja, kody), bez podpisywania nowych umów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz nie aktywna kartę do środki powinny zostać na Allegro i jak masz konto to powinny pójść na nie.

oznacz moderatorów