anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić w sytuacji gdy sprzedawca oskarża cię o podmianę zaparzacza na uszkodzony.

Rasner
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem ekspres do kawy 17.10. Ekspres dotarł do mnie 20.10. żona podczas odbioru sprawdziła przy kurierze czy nie jest uszkodzony po stwierdzeniu że jest cały postawiła go na blacie w kuchni. Gdy wróciłem wieczorem z pracy i chciałem sprawdzić ekspres okazało się że nie parzy kawy a pod ekspresem lała się woda. Odrazu zadzwoniłem do sprzedawcy kazał mi wyciągnąć zaparzacza i sprawdzić czy nie odłączył się przewód wszystko było ok jednak zauważyłem że model na tabliczce to f73 a w opisie było napisane f83 zwróciłem mu uwagę na ten fakt ale stwierdził że musiał się pomylić że niczym ekspresy się nie różnią tylko tym że tamten ma funkcję Smart ale na zdjęciu jasno niby widać że niema tego napisu na ekspresie więc odpuściłem. Kazał napisać na allegro on poda adres do wysyłki mam go w poniedziałek odesłać żeby przez weekend nie zawieruszył się na u przewoźnika. Paczkę wysyłem zgodnie z ostaleniami i 25.10 dzwoni do mnie sprzedawca z wrzaskiem i wyrzutem co mu wysłałem że podmienilem zaparzacz na jakiś stary uszkodzony że nie zgadza się data produkcji zaparzacza z produkcją ekspresu i żądam naprawy. Po otwarciu dyskusji i przekomarzaniu się sprzedawca stwierdził że wymienił uszkodzony element i odesłał i prosi o zakączenie dyskusji. Pytanie tylko co zrobić z tym faktem ekspres miał mieć tylko 1200kaw zrobionych a ekspres miał wyzerowany przebieg sprzedawca stwierdził że to przez aktualizacje oprogramowania no dobrze trudno, ale okazuje się że ekspres ma jakiś stary zaparzacz więc na pewno nie ma takiego przebiegu jaki powinien być a nie pisało nic o wymianie zaparzacza na nowy. Co zrobić w takiej sytuacji 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Rasner Napisz o swoich obawach w dyskusji i skorzystaj z możliwości poproszenia o pomoc pracownika Allegro. Nie musisz zamykać dyskusji na prośbę sprzedającego, jeśli sprawa nie została rozwiązana.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Rasner
#7 Wielbiciel#

Na razie stwierdziłem że poczekam i zobaczę co mi odeśle. Pytanie tylko bo kupujący przesłał niby zdjęcie zaparzacza które było zrobione przed wysłaniem ale odbiega on od tego który przyszedł a nie przyszło mi do głowy żeby każdy podzespół sprawdzać przy kurierze bo nie przypuszczałem żeby do czegoś takiego mogło dojść 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

zakączenie 😰

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@domkar04 no nieładnie , autor wątku ma stresa , pewnie nie pomyślał zamim napisał.

oznacz moderatorów