anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cwaniactwo

MAMY ROZWIĄZANIE!
bajcia
#11 Animator#

https://allegro.pl/oferta/klej-do-basenu-stelazowego-intex-laty-latki-9360305149 

 

Piekny opis, prawdziwy majstersztyk :

Przedmiotem sprzedaży jest PROFESJONALNY zestaw do załatania basenu Intex.

Zestaw oryginalny, przeznaczony do basenów firmy Intex. Jako jedyny zapewni trwałe, elastyczne i niewidoczne sklejenie dziury czy pęknięcia.

Duża łatka o rozmiarze 400cm kw., oraz klej identyczny jaki jest używany fabrycznie w Intex zapewni łatwą i trwałą naprawę!

Do tego zdjęcia tubki, niekoniecznie tego co się otrzyma w przesyłce. Ważene, że widac niezbyt wyraźnie, jakąs tuubkę. A wewnatrz przesyłki wypakowany z oryginalnego opakowania klej Technicqll R-334 (przykładowa oferta )

https://allegro.pl/oferta/klej-do-miekkiego-pvc-technicqll-20ml-8254429012  dostepny w każdym markecie budowlanym plus folia PCV, również Technicqll ( https://allegro.pl/oferta/folia-pvc-8-4cm-50cm-technicqll-5318781789 ) i równiez wypakowana z oryginalnego opakowania, wszystko włozone do woreczka foliowego i zgrzane kiepską zgrzeawarka albo żelazkiem. Za ten zabieg wypakowania i wsadzenia do woreczka klient płaci ponad 40 zł więcej jak wartość produktów. To się nazywa przedsiebiorczość !. Swewgo czasu to sie nazywało spekul;acja i było prawem karane. Nie mogłem uwierzyć jak rozpakowałem kopertę. Byłem przekonany, ze kupuje oryginalny klej Intex i za takowy byłem skłonny zapłacić.

IMG_20200622_231459.jpgIMG_20200622_231522.jpg

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
mdrogeria
#21 Demiurg#

Masz prawo tak uważać , ale odstąpiłeś od umowy i twoja ciekawość dotycząca skuteczności w/w zestawu nie zostanie zaspokjona , a podejrzewam wystawiona przez Ciebie negatywna ocena będzie raczej dyskusyjna .

Dasz jedną gwiazkę za zgodność z opiem - błąd nie wiesz jaka jest skuteczność produktu.

Koszt wysylki - nie wypowiadam się , nie wiem jaki był 

Obsluga sprzedającego dasz jedną gwiazdkę czy slusznie sam oceń ? 

Napiszesz że zestaw robiony na kolanie o,.,k tobie przeszkadza , ale wielu będzie zachwyconych działaniem produktu , bo skutecznie naprawili basen korzystając z genialnego pomysłu sprzedającego i nie wydali kiku stówek na profesionalną firmę .

Mam prawo myśleć i powiem to . Tacy ludzie jak w/w sprzedający stworzyli świat Einstein nie od razu był geniuszem .

Tobie się pomysł nie podobał więc oddałeś . Pomyśl zanim wystawisz ocenę 

oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

@mdrogeria  taki klej jest dostępny w każdym markecie budowlanyn i nie widze powodów dla których miałbym zapłacić za niego pięciokrotnośc jego wartości. Tylkojakoś producent nie pisze, że jest to klej jakiego używa fabrycznie Intex.. https://technicqll.pl/index.php/pl/produkty-mobile/kleje-rozpuszczalnikowe/61-klej-do-mi%C4%99kkiego...

Dam jedna gwiazdke, nie za skutecznośc produktu, a za opis, że jest to klej jaki fabrycznie stosuje firma Intex.

Obsługa sprzedającego, poczekam na zwrot. Jeżeli nastąpi szybko to będzie 5 gwiazdek, jeżeli będzie wymuszony ponagleniami i nastąpi po miesiacu, to.....

Nie napiszę, że zestwa zrobiony na kolanie, tylko napisze, że taki zestaw mozna kupic w cenie 10 zł, rózniez na allegro i nazwę produkty jakie zawiera zeswaw po imieniu, tak jak to powinien zrobić sprzedający. Jeżeli w opisie byłoby, że zestaw zawiera klej oraz łaty Technicqll, to może nawewt kosztowsac 100 zł. Wolny rynek, kazdy ma prawo wycenić na ile chce, i każdy ma prawo sprawdzić co to za cudo ów produkt, natomiast sprzedający ukrył wręcz oferowany do sprzaży produkt. MOże zapytam wproducenta, czy cos o tym wie ?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Skąd wiesz jaki klej stosuje firma Intex . Ty wiesz ,że klej można kupić w markecie , on wie , pan Władzio wie , ja teraz wiem , ale wiele osób nie wie i kupi . Nie pochwalam / znalazłem tą ofertę / , że sprzedający tak wręcz ukrył  realne  zdjęcie produktu . Jak widzę takie zdjęcia od razu zapala mi się światełko i szukam innej oferty albo pytam sprzedającego .

Reasumując - nie pochwalam za foto , ale duuuuuży plus za genialny pomysl

oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

O widzę, że w końcu zerknąłeś na aukcję.

Skąd wiem, że INtex nie stosuje takiego kleju ? Bo fabrycznie baseny stelazowe są zgrzewane. Kiedyś już używałem Technicqllu i zdał egzamin, tym razem skusiłem się na produkt, który miał być fabrycznie stosowany przez producenta, bo dziurka na samum dnie, więc i ciśnienie większe. Postanowiłem zainwestowac w "lepszy"produkt. Ciekwe dlaczego ten zestaw nie nadaje się do klejenia basenów Bestway ? Może Bestway stosuje inne kleje :0

Gdyby Intex wypuścił klej do klejenia powłok to umieśiłby opis typu : Adhesive for gluing swimming pool coatings oraz logo producenta.Jakby nie patrzył Reklama.

Natomiast Superpomysłodawca owego zestawu, cwanie ukrywa prawdziwy produkt, ale  pozbawia klienta instrukcji stosowania owego kleju jaka jest zamieszczona na oryginalnym opakowaniu, bo jego trzy zdania mają sie nijak do tego co napisał producent. Mógł się chcociaz pokusić o skopiowanie ze strony producenta, ale to już delikatnie trąca prawami autorskimi. Skorzystam z oceny produktu. Dostanie dobrą ocenę, ale nazwę go po imieniu z podaniem ceny i możliwości nabycia, tak, żeby każdy wiedział.

P.S. Wiele produktów firmowych, stosowania w serwisach nma własnie takie tubki -tylko trochę nabazgrolone drobnym druczkiem i nr produktu. Więc nie uważąłem, że cos jest nie tak z ta tubką.

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria To nie jest przejaw genialności tylko celowa manipulacja.

https://allegro.pl/oferta/klej-latka-naprawa-intex-basen-materac-dmuchane-8275922900

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Po co chodzisz do pracy ? Facet wymyślił i ma sprzedaż .........

Ja kończę ty masz swoją rację , a ja prowadzę działalność już ponad 30 lat i widzę to zupełnie inaczej 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

@mdrogeria  On nic nie wymyslił. To po prostu plagiat i na dodatek kosztem producenta i klientów. Jedyne co wymyslił, to sposób jak zarobic kilkukrotnie na towarze ogólno dostępnym. A nie sądzisz, że skoro koleś stworzył ów zestaw i  ukrył prawdziwą nazwę komponentów i  producenta owych produktów, wypakował je z oryginalnego opakowania narusza prawa autorskie do owego produktu producenta ? Ciekawe jakbyś zareagował jakbym kupił od Ciebie coś, co jest zapakowane w blister, wypakował to, a potem odesłał ? Uznałbyś, zresztą słusznie, że produkt nie jest w stanie nienaruszonym i co  za tym idzie nie nadaje się juz do dalszej odsprzedaży. Tu koleś "tworzy" kosztem producenta komponentów, zestaw naprawczy, celowo manipuluje słowami kluczowymi, i wystawia cenę z sufitu. jak widac sa oryginalne zestawy naprawcze i są sygnowane logiem producenta. Nadal twierdze, że nie ma w tym geniuszu, tylko cwaniactwo. Ja sie również wyłaczam z tego wątku. Powodzenia wszystkim.

oznacz moderatorów