anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Częściowy zwrot (upust) ceny zamiast zwrotu - jak liczyć

kiciuuunia
#7 Wielbiciel#

Witam,

Kupuję na Allegro (dość często) od 2009 roku - mój Nick mówi tu sam za siebie 🙂 Pierwszy raz mam taką sytuację - kupiłam dla dziecka zabawkę - Kamper Barbie za prawie 400 zł. Dziecko wierzy w Mikołaja, ma prawie 9 lat. W zestawie nie było naklejek, które powinien mieć Kamper - ozdabiają go i dodają funkcjonalności (koło zapasowe staje się ogniskiem do pieczenia pianek na kempingu, telewizor na ścianie, obrazy, światła samochodu- itd. jest to 32 szt naklejek) Sprawę zgłosiłam do Sprzedającego od razu w Wigilię z prośbą o kontakt po świętach. Sprzedający bardzo brzydko do mnie pisał - że chcę wymusić zwrot pieniędzy, że jestem patologią jakiej teraz pełno na Allegro itd. Nie uznał reklamacji, twierdził, że mają protokoły, nagrania, że wszystko było. Otworzyłam dyskusję na Allegro i wtedy ton nieco się złagodził- dopuścił możliwość, że naklejek nie było. Od początku podkreślałam, że zależy mi na naklejkach - w tamtym okresie było tego produktu dużo.

Sprzedający obecnie proponuje zwrot w wysokości 40 zł. Czy to jest adekwatne? Podkreślam, że Sprzedający jest bardzo niemiły, wręcz chamski i w nieładny sposób się odzywa. Obecnie twierdzi, że musi zamknąć dyskusję, bo nie mogą od niego kupować z monetami i od jutra zaczyna reklamację w trybie normalnym - nie wiem co to znaczy.

Twierdzi, że nie pozyska naklejek od przedstawiciela, bo tego modelu już nie ma.

Co mogę teraz zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

IvonneButiQe
#8 Zapaleniec#

Ja bym zwróciła po prostu produkt i albo zwrot pieniazkow albo nowy pełnowymiarowy produkt. Napewno nei zamknełabym dyskusji( nie można jej otworzyć drugi raz) Jesli prolem sie nie rozwiaze wtedy zamknij dyskusje z Nierozwiazaniem problemu i zajmie sie tym ktoś z Allegro. Skoro Pan jest nie miły mówi to samo za siebie . Nie masz przeciez powodu kłamac z powodu naklejek. A on nie ma prawa Cie obrazac

oznacz moderatorów

kiciuuunia
#7 Wielbiciel#

Twierdzą,że nie ma takiego Kampera i już nie będzie - w co właśnie nie wierzę. A Kamper to prezent od Mikołaja i nie mogę go zabrać dziecku. Na Allegro znajdę taki za prawie 100 zł więcej, czemu ja mam dopłacać teraz. Poza tym mam wątpliwości czy mi oddadzą pełną kwotę jak był już używany bez naklejek.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kiciuuuniaNie zamykaj dyskusji bo to "bat" na Sprzedającego. I żądaj naklejek nie 40PLN...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kiciuuunia
#7 Wielbiciel#

Tylko twierdzą,że nie mają tego produktu i nie będzie go już więcej i naklejek mi nie doślą. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

Tylko oskarżenia teraz są do mnie, że ja nie chcę zakończyć dyskusji. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kiciuuuniaNo to niestety - zwrot kampera ( potwierdź wpierw ze sprzedawcą że przyjmie używany) zwrot pieniędzy i zakup nowego....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kiciuuunia
#7 Wielbiciel#

Nie wierzę, że mi odda za Kamper pełną kwotę.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kiciuuuniaNo cóż próbuj, jeżeli nie, to powiedz mu że na pewnym zagranicznym portalu są one do kupienia za ok 40USD z wysyłką.....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kiciuuunia moim zdaniem nick jest OK 🙂 Jak już przedmówcy wspomnieli - nie zamykaj dyskusji, rozmawiaj tylko poprzez dyskusję i, jeżeli trzeba, używaj przycisku wezwania pracownika. Będziemy pomagać. Bądź też konkretna: wyraź czego dokładnie od sprzedawcy oczekujesz, uzasadnij to.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów