anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrócona płatność - problem z wypłatą środków

Auron1962
#7 Wielbiciel#

Witam

26.01 sprzedajacy zwrocil mi srodki, wszystko jest na liscie zwrotow.

Klikając "wyplac srodki" widnieje: 0,00 zł. Zaznaczam, ze PayU jest aktywne, a sposob wyplaty ustawiony na żądanie.

Dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

AureIia
#9 Pomysłodawca#

Masz ustawiona wypłatę na adres, czy na konto? Jeśli to pierwsze, to przekazy wychodzą z automatu 1-ego dnia miesiąca, dla kwot pow. 20 zł. 

oznacz moderatorów

Auron1962
#7 Wielbiciel#

Mam ustawioną wypłatę na konto. Co w takim przypadku? Kiedy mogę spodziewać się pieniędzy?

oznacz moderatorów

koltat
#11 Animator#

Zwroty są realizowane do 3 dni roboczych i nie powiększą one salda konta w PayU, lecz zostaną zwrócone tym samym instrumentem płatniczym, którym dokonany był zakup, (przeczytaj uważnie email od allegro) np. jeśli płaciłeś kartą do zwrot otrzymasz na rachunek tejże karty. Przynajmniej ja tak miałem przy zwrocie zainicjowanym przez sprzedawcę.

-None-
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Auron1962 jeżeli mówisz o tym koncie, z którego piszesz - nie widzę tam żadnych wpłat ani wypłat. A jeżeli o innym, musiałbym znać jego login...

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Auron1962
#7 Wielbiciel#

@msniezek Tak, chodzi mi o konto z którego piszę. Dokonałem płatności z IPKO na PayU. Nastepnie tego samego dnia wyświetla mi się, ze użytkownik je zwrócił. Był to wieczór 26.01.2020r. 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

OK, źle Cię zrozumiałem 🙂 Zwroty od sprzedawców pojawią się bezpośrednio na Twoim koncie bankowym (nie na saldzie w PayU) - zazwyczaj trwa to 1-2 dni robocze od zlecenia zwrotu. Na saldzie PayU pojawiają się wyłącznie zwroty z wpłat wykonywanych opcją "przelew tradycyjny".

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów