anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czarna lista

Dorota280677
#7 Wielbiciel#

Jak to jest możliwe że sprzedający dodał mnie do czarnej listy kupujących skoro nic nigdy u niego nie kupowałam???

Dziś dwukrotnie u dwóch różnych sprzedających miałam podobną sytuację - zaznaczę że chodziło o książki dla córki i że u żadnego z nich nic nigdy jeszcze nie kupowałam !!! Czy jest możliwa sytuacja że mnie z kimś pomylili kto ma podobny login bo to bardzo dziwne i pierwszy raz się z czymś takim spotykam !

Dorota

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

krejzole
#14 Krzewiciel#

Może wystarczyło by przeprosić wszystkich sprzedawców tu na forum żeby ograniczenie zostało zdjęte? Chyba  ze jest tego dużo to kaplica...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TATLOK "Sprawdź listę wystawionych komentarzy" - tak nieśmiało przypomnę, że w styczniu 2017 zmienił się system komentarzy i tych wystawionych nie da się już znaleźć w żadnej dedykowanej zakładce. Można na nie trafić tylko w szczegółach zamówienia, a i to jedynie przez jakiś czas i pod warunkiem, że nie ukryło się danego zamówienia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Knowhere no coś podobnego, myślałem że jako sprzedawca mam podgląd do komentarzy otrzymanych to i również jako kupujący do wystawionych.... Chmmm

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@TATLOK "myślałem że jako sprzedawca mam podgląd do komentarzy otrzymanych to i również jako kupujący do wystawionych" - kiedyś tak było. Nie wiem czy jeszcze pamiętasz jak wtedy wyglądała tzw. karta użytkownika (czyt. profil). Na wypadek gdyby jednak ktoś nie pamiętał https://web.archive.org/web/20170125210811/http://allegro.pl/show_user.php?uid=1680 😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Dorota280677  cóż prosta metoda.

Napisz do sprzedającego w formie pytania o przedmiot i poproś o wyjasnienia. W momencie dodawania do Czarnej Listy sprzedający ma możliwość zrobienia notatki przy danym nicku. Ja np jestem w stanie każdemu z klientów wyjaśnić za co trafił na moja Czarną liste.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Dorota280677 Jak dla mnie to sprzedawca tak bez powodu cię nie wpisał na CL. Prawdopodobnie mogłaś u niego kupować wcześniej na innym jego koncie i tam nastąpił problem za który zaznaczył cię na CL na wszystkich swoich kontach .

oznacz moderatorów

Ami_6502
#9 Pomysłodawca#

Możliwe że szybciej i prościej, będzie założyć drugie konto na Allegro, i z niego kupować 🙂

oznacz moderatorów

34viofo
#7 Wielbiciel#

[edycja] kolejny który kupuje i nie odbiera paczek

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@34viofo sprawdziłam tę transakcję. Na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni na opłacenie zamówienia, jeśli tego nie zrobi transakcja zostanie automatycznie anulowana, a oferta wznowiona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów