anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czat bot twierdzi że zakup został anulowany

pietras19846
#7 Wielbiciel#

Dlaczego według chat bota mój zakup został anulowany..? Bo gdy wejdę w moje zakupy produkt widnieje jako zakupione i opłacony. Nic nie anulowałem i w zakładce anulowane też dany projekt nie jest widoczny a nawet na samego maila nie dostałem nic że cokolwiek anulowałem. 

Screenshot_2024-06-26-17-02-17-918_com.brave.browser.jpg

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#

Ten sam zakup?

oznacz moderatorów

pietras19846
#7 Wielbiciel#

Mam zakupiony ten rower... https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-lankeleisi-mx600-pro-500w-20ah-150km-27-5-40km-h-1470729...

 

Gdy wejdę w zakupione w zakładce anulowane nic nie ma.. Na maila też nie ma że coś anulowałem.. Jedynie w oknie czatu widzę informacje że anulowane bo tylko czat bot coś takiego niby widzi. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czat BOT? wiesz że to zakup z Chin?

oznacz moderatorów

pietras19846
#7 Wielbiciel#

Oczywiście że wiem... Tyle że zakupy od nich są jak do tej pory bezproblemowe.. Zresztą jest grupa na fb gdzie ludzie właśnie od tego sprzedawcy kupują  rowery tego producenta i nikt nie narzeka.. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pietras19846 no cóż na pewno przyjdzie rower elektryczny ale oryginałopodobny a jak przyjdzie zwrot zrobić albo reklamację to nie będziesz narzekał tylko wył 

oznacz moderatorów

pietras19846
#7 Wielbiciel#

Po pierwsze twój komentarz nie wnosi nic do dyskusji. Po drugie doskonale wiem jak wygląda serwis.. Jak masz usterkę na gwarancji przysyłają ci cześć i musisz pioprostu sam wymienić..Mają swój sklep online gdzie możesz wszystko zamówić do tych rowerów . Co niektórzy zrobili na ich rowerach po 10 tys km i wszystko jest ok..Absolutnie z naprawą tych rowerów nie ma problemu a jedyny haczyk że musisz wymianę zrobić sam. Także sorry ale w żaden sposób nie pomogłeś a jedynie udajesz mądrego. 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pietras19846 oczywiście nic nie wnosi podobnie jak tu na forum te 7567487369 postów pt jak mnie na ofercie z Chin zrobili w trąbę bo dostałem produkt o jakości badziew albo hulajnogę co popsuła się po 3 jazdach. Podobnie, gdy nagle okazuje się że w.w. elektrozłom wg allegro mam na reklamację do Chin odesłać i mi zwrócą chińczycy za wysyłkę jak dojdzie, a pardon ost w zeszłym tygodniu na Tajwan pewnie w następnym miesiącu na Grenlandię. Albo że służby celne mi kazały cło zapłacić... no ale zawsze jest grupa wzajemnego wsparcia gdzieś na necie, przyda się jak chińczyk z dnia na dzień sklep zamknie co też miało miejsce w ost roku 654212154 razy bo allegro protect mnie zbawi

oznacz moderatorów

pietras19846
#7 Wielbiciel#

Ale ty wiesz że nie trzeba zamawiać z Chin żeby źle trafić? Z Chin możesz trafić bubel ale możesz też dobry produkt za sensowną cenę.. Masz spaczone podejście że w Chinach wszystko gorsze a to kompletna bzdura.. To jest średniowieczne myślenie. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pietras19846 obrazka na razie nie widzimy , ale uważaj bo wyłudzają już na wszystko , być może nowy genialny sposób  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

pietras19846
#7 Wielbiciel#

@mdrogeria  ogólnie wygląda że to błąd bota.. Taką odpowiedź dostałem z allegro.. Zacytowałem ją niżej.. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pietras19846 2 razy kupiłeś?

oznacz moderatorów

pietras19846
#7 Wielbiciel#

@Client:44052296 Nie. Po prostu jak kojarzę pierwszy raz zapomniałem zmienić adres w zamówieniu i anulowałem po czym zamówiłem na nowo.. Tyle że było dobre kilka dni temu a bot ten komunikat wywalił dzis.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pietras19846 nieopłacony zakup po 7 dniach się samoczynnie anulował.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pietras19846 może sprzedawca w zamówieniach oznaczył status jako anulowane? I wtedy allegro też podsyła taka informacje. Kontaktowałeś się ze sprzedawcą?

oznacz moderatorów

pietras19846
#7 Wielbiciel#

Jeszcze dziś z nim pisałem bo miałem możliwość szybszej dostawy i innego modelu z polskiego magazynu lub też poczekać na dostawę modelu który wybrałem i który czeka na odprawę celną . Ten komunikat zobaczyłem później.. Pewnie rano mi odpiszą na maila bo zapytałem o co chodzi 

 

Z tym że poza czatem ja nigdzie nie widzę żeby była informacja że coś anulowałam.. Ani na mailu, ani w historii zakupów.. Dlatego nie do końca czaje ten komunikat. 

 

oznacz moderatorów

pietras19846
#7 Wielbiciel#

 @Client:44052296 @Dodam że gdy wejdę w zakładkę "moje zakupy" to ten zakup nie jest widoczne w menu "anulowane" tylko w opcji "w toku".. A z tego by wynikało że tu nic anulowane nie jest..

oznacz moderatorów

pietras19846
#7 Wielbiciel#

Ok dostałem odpowiedź bezpośrednio od allegro. Wygląda że bot który bardziej irytuje niż w czymś pomaga wprowadził w błąd. 

 

Cytuje :Widzę, że zamówienie, które zostało ukryte, zostało dokonane na tę samą ofertę.

Bot zatem ,,pomylił się'' w związku z wyświetlaną informacją, za co przepraszam. 

Zamówienie  oczywiście nie jest anulowane.

oznacz moderatorów