anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć, jestem z Rumunii i złożyłem zamówienie, a sprzedawca prosi o dodatkowe pieniądze

Client:80095980
#7 Wielbiciel#

Witam jestem z Rumunii i zamówiłem piankę aktywną o wadze 25 kg. Dziwne jest to, że sprzedawca wciąż prosi mnie o pieniądze za dostawę. Mówię, że to dziwne, bo zrobiłem podobne zamówienie, zanim mam na myśli kg i nie miałem żadnych problemów.
Pytanie brzmi, czy sprzedawca próbuje zarobić dodatkowe pieniądze, czy naprawdę muszę zapłacić za dostawę.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:80095980 a w dostawie miał cenę wysyłki do Rumuni ? czy wybrałeś dostawę na tereneie Polski ? jak tak to trzeba dopłacić 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:80095980
#7 Wielbiciel#

Podałem swój adres i wybrałem przesyłkę kurierską z przedpłatą.Dostarczono kurierem Allegro DPD za 13 zł

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:80095980  ale pewnie nie doczytałeś że na terenie Polski, sprzedawca pewnie na wety nie ma ustawionego cennika na wysyłkę zagranice

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Podałeś adres w Rumunii, a zapłaciłeś za dostawę na terenie Polski. Musisz dopłacić.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Client:80095980 Towaru ważącego 25 kg sprzedawca na pewno nie wyśle do Rumunii za 13 zł.

Jeśli inny sprzedawca wysłał podobne zamówienie w tej cenie to pewnie się nie zorientował, że paczka idzie do Rumunii i dopłacił do interesu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Cześć, jestem z Polski. Jeśli wybrałeś dostawę na ternie Polski, a chcesz wysyłki do Rumunii, musisz dopłacić.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@mdrogeria nie do końca, to zamówienie jest z 7 marca, a więc sprzed naszej zmiany. Dzisiaj już by do tej sytuacji nie doszło.

@Client:80095980 zgadza się, powinieneś dopłacić. W żaden sposób nie da się paczki 25 kg wysłać z Polski do Rumunii za 13 zł. Ta cena dotyczy przesyłek w granicach Polski.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Client:80095980
#7 Wielbiciel#

Fărăggg titlu.png

oznacz moderatorów

Client:80095980
#7 Wielbiciel#

Got it, can you tell me what to do to get my money back? That is, which of the 2 "buttons" to use? :))

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Client:80095980 the best way is to contact the seller. You can do it by "OTWÓRZ DYSKUSJĘ", or by sending him an e-mail.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów