anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekamy na twoją wpłatę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Edyta7501975
#8 Zapaleniec#

Witam, zakupiłam konto Spotify na allegro lokalnie, jako płatność wybrałam Blik, przekierowało mnie do strony w której muszę podać kod, jednak trochę się spoźniłam i po wpisaniu kodu wyskoczył błąd i nic. Na maila dostałam "Rozpocząłeś zakup przedmiotu. Czekamy na Twoją wpłatę" lecz nie wiem jak mogę za ten przedmiot zapłacić, w moich aktywnych ogłoszeniach nic nie ma.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Edyta7501975 informacje o tym, jak ponowić płatność znajdziesz tutaj.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Edyta7501975
#8 Zapaleniec#

W zakładce "kupione" nie wyświetla się produkt który zakupiłam.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Edyta7501975 Kliknij sobie po lewej w Kupione na tej stronie; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A zarzucałaś mi, że mój link wprowadza w błąd 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

Bo wprowadza - prawidłowy to https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione ale jak widać niektórzy pewnych rzeczy nie (z)rozumieją, bo są niereformowalni.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Nie zarzucałam, tylko zwracałam na to Twoją uwagę i właśnie robię to ponownie. Zdardzisz mi, dlaczego wklejasz zły link mimo, że doskonale wiesz, że jest niewłaściwy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Zdradzę 🙂 On nie jest zły, nie wprowadza w błąd i pomaga wielu pytającym. Dowód masz wyżej.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

Gdy ktoś pyta o "kupione" na allegro, to też dajesz tego linka https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty i instruujesz, żeby sobie tam kliknąć po lewej w "zakupy"?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_  Co tu się odcyrkoliło? Pupilek dostaje reprymendę i nic sobie z niej nie robi.

 

Należy skasować post z błędną odpowiedzią, ale to przecież wiesz.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Bo ona tak uważa i już. I nic jej nie przekona że białe jest białe, a czarne jest czarne. Poniekąd to Wasza wina, moderacji, bo dajecie jej i jej giermkowi przyzwolenie na takie zachowania na forum, nie wyciągając wobec nich żadnych konsekwencji. Cokolwiek zrobią, najgorsze co ich może spotkać, to usunięcie posta z widoku publicznego.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Edyta7501975 Czy przypadkiem to konto zakupione było za ok. 1/15 ceny, która widnieje na stronie spotify?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Co wy z tymi kupionymi kontami, poczytajcie ile jest z tym przekrętów.

oznacz moderatorów