anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu Allegro polaczylo inpost na drugim koncu polski

MAMY ROZWIĄZANIE!
pitotal
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry, 

Czemu zakupy Allegro zostaly polaczone z Inpost na drugim koncu polski?

Nie sprawdzilam adresu biorac za pewnik ze inpost przyjdzie do miasta w ktorym mieszkam a teraz mam do odbioru przesylki jakies 600 km

Jest mozliwosc przekierowania/ zmiany?

Pozdrawiam, 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mdrogeria
#21 Demiurg#

pitotal niedoptrzenie z Twojej strony , to się po allegrowemu  nazywa ,,ułatwienie dla kupujacych ,, . Odstąp od umowy lub opłać  ponowną przesyłkę .

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@mdrogeria   Proszę nie  zrzucać  bałaganu serwisu  Allegro na użytkowników.  To nie jest niedopatrzenie!

Czy za każdym razem gdy się loguję powinienem sprawdzać czy  allegrowi wynalazcy nie zmienili mi nazwiska lub numeru telefonu, adresu paczkomatu a może jeszcze co innego? A jeśli coś zmieniają powinni powiadomić!

To jest typowy objaw bałaganu jaki panuje w tym serwisie.

Miałem podobnie,  paczkę przekierowano mi do Krakowa,  zdaje się tylko dlatego że chwilowo mój paczkomat był w konserwacji - remoncie.

oznacz moderatorów
Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@br.

Tak powinieneś.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Nad_Pilica  OK,  więc sprawdzaj sobie, bo mogę się założyć że jeszcze niejeden podobny numer  allegrowi  "specjaliści"  ci wytną.  A zrobią to dokładnie  w tym dniu  gdy  zapomnisz  sprawdzić.

oznacz moderatorów
pitotal
#8 Zapaleniec#

mdrogeria- skoro tak to gdzie moge zarzadzac moimi adresami Inpost 🤔

Spedzilam ostatnie 15 min na poszukiwaniu- i.. nie ma!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sama zaznaczać podczas zapłaty "paczkomat", jeżeli jeszcze nie zmienił się status przesyłki to skontaktuj się ze sprzedawcą, jeżeli już tak to zrób zwrot i kup powtórnie z prawidłowym adresem:Allegro - zwrot towaru.png

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@pitotal Skontaktuj się ze sprzedawcą, być może będzie mógł jeszcze zmienić adres. Jeśli nie, nie odbieraj przesyłki, tylko zrób zwrot w zakładce Moje zakupy. To będzie odstąpienie od umowy, sprzedawca otrzyma zawiadomienie, paczka wróci do niego bezpłatnie, a on zwróci Ci całą wpłatę. Następnie kup to samo ponownie, podając prawidłowy adres.

Niestety Allegro podsuwa czasem adresy paczkomatów, do których przesyłki były kierowane w poprzednich zakupach, zawsze trzeba to sprawdzać w trakcie kolejnego zakupu i zmieniać adres.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pitotal Nie ma możliwości przekierowania przesyłki. Jeśli paczka jest już w drodze, InPost może zaproponować zwrot przesyłki do nadawcy. Ale to nadawca powinien przesłać zgłoszenie na adres pomoc@inpost.pl z adresu powiązanego z przesyłką. 

Mam jeszcze pytanie o ten błędny adres - czy wcześniej zamawiałaś paczki do tego punktu? Są jakieś powiązania na Twoim koncie z tą miejscowością?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
pitotal
#8 Zapaleniec#

Tak zamawialam.. adres byl raz uzywany… 2 lata temu

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pitotal to już wiesz czemu Ci wskoczył 🙂  znany problem, trzeb sprawdzać za każdym razem 😞  dokonaj zwrotu i kup ponownie nic innego nie zrobisz 🙂

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, poinformuj o tym sprzedającego:

  1. Przejdź do zakładki Moje zakupy.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [Szczegóły zakupu].
  3. Wybierz [Zwróć część lub całość zakupu], aby przejść do formularza zwrotu.
  4. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  5. Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma wtedy mejla.
________
Κώστας
oznacz moderatorów