anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czuję się wprowadzony w błąd przez sprzedającego.

stobjur
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem buty trekkingowe rozmiar nr 45.Natomiast w dalszym opisie dotyczącym tego obuwia sprzedający określił wielkość wkładki jako 28 cm.Dla mnie istotną informacją jest wielkość wkładki bo są istotne różnice tego u różnych producentów.Typowym przykładem jest obuwie marki Salomon,jest ono zaniżone co najmniej o jeden rozmiar.Buty otrzymałem wczoraj,już na pierwszy rzut oka widać że to jest 45,mierzę wkładkę i jest 29,8 cm. Na jakiej zasadzie mogę dokonać zwrotu aby nie wejść w konflikt ze sprzedającym i Go nie urazić jako niesolidny kontrahent ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@stobjur Jeśli towar jest niezgodny z opisem, masz prawo go reklamować. Napisz wiadomość do sprzedającego w tej sprawie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

stobjur
#7 Wielbiciel#

Tak też zrobiłem.Sprzedający podał mi link do wysyłki przez InPost,oraz przeprosił.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@stobjur Super 🙂 Mam nadzieję, że nie będzie więcej żadnych problemów związanych z tym zakupem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@stobjur Zrobić zwrot bez podania przyczyny, masz 14 dni(nie urazisz sprzedającego), ale jak się nie zgadza oferta z opisem, reklamujesz że towar jest niezgodny z opisem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@stobjur Nie rób zwrotów bez podania przyczyny, jak źle radzi lew, tylko odeślij towar w ramach reklamacji, jak mądrze radzi nat_not. Przy zasadnej reklamacji sprzedawca musi Ci oddać wszystkie koszty, także koszt odesłania butów. Jeśli będzie problem, otworzysz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Pomoże Ci tam pracownik Allegro.

oznacz moderatorów