anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro usunie negatywny komentarz?

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Zastanawia mnie podejście serwisu do negatywnych komentarzy

zakladając, że kupie piłę z oferty:

https://allegro.pl/oferta/pila-akumulatorowa-einhell-ge-lc-36-35-li-4501780-12278176424

po czym wystawie łapkę w dół oraz komentarz:

"Zakup oceniam jako nieudany, piła niekompletna - brak ładowarki i akumulatora."

dodam, że sprzedawca umieszcza stosowną informację w opisie - 

Model bez akumulatora i ładowarki

 

Co zrobi serwis w takiej sytuacji ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

I jak radzić sobie z takimi przypadkami ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

koltat
#11 Animator#

"I jak radzić sobie z takimi przypadkami ?"

Należy zaspakajać kupujących, np. sprzedawać kompletną nową piłę w cenie zdekompletowanej.

Wówczas otrzymasz same pozytywne komentarze, jeśli na komentarzach a nie zarobku ci zależy 😃

A tak na serio to większość nie czyta opisów, patrzy tylko na cenę i zdjęcie, czasami na nazwę oferty, często tę katalogową aniżeli podaną przez sprzedającego.

 

W Twojej ofercie mógłbym zarzucić brak oryginalnego zdjęcia sprzedawanego produktu i brak informacji w tytule o braku elementów. 

Takie jest moje zdanie.

 

-None-
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

wg allegro będzie wszystko ok

możesz nawet wystawić komentarz negatywny w stylu

nie polecam sprzedawcy, chciałem kupić wiadro, a dostałem piłę

lub nie dość, że brakowało akumulatora to jeszcze był nienaładowany

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Taki komentarz mogą usunąć gdyż tak oceniasz zakup a nie sprzedawcę a do oceny produktu jest inne miejsce. Jeśli sprzedawca zaznacza w opisie czego brakuje w zestawie to albo się z tym godzisz albo nie kupujesz .

oznacz moderatorów

Splatt6
#7 Wielbiciel#

Oczywiście że w takiej sytuacji allegro powinno usunąć tylko część komentarza a nie całość. Ale od jakiegoś czasu allegro usuwa wszystko(oczywiście tylko negatywne) na życzenie sprzedawcy. Nawet potem nie wysyła powiadomień do kupujących o tym że usunięto.

Sprzedawca wystawił aukcje niezgodną z opisem. Zdjęcie to integralna część opisu i zarówno opis jak i zdjęcie ma nie wprowadzać w błąd kupujących.

Komentarz: Zakup oceniam jako nieudany. 

Powinien widnieć na tablicy każdego kto stosuje nieuczciwe praktyki w opisach.

oznacz moderatorów