anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro wprowadza w błąd kupujących - manipulacja wyszukiwarką :(

kostas11
#21 Demiurg#

Szukałem dysku SSD oczywiście ma połączone na siłę i widok produktowy 😞 wyskakują mi oferty jak niżej najtańsza za 124,24 zł Super cena 179 i 197 zł to już przegięcie 😞

IMG_2277.jpg          IMG_2278.jpg

Wchodzę w zwykły widok zaznaczając szukaj w opisach i tytułach można to wyłączyć i co ? mam dysk za 119 zł 🙂 nie wiem co tam plecak robi ale nic nowego tak działa wyszukiwarka allegro 🙂

IMG_2276.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Takie tu jest życie ,brak logicznych zasad tylko same "udogodnienia" ,które wszystkiemu przeczą . Jak się komuś nie chce szukać i nie chce tracić czasu to nie ma bata by nie przepłacił .

oznacz moderatorów

saper_2
#9 Pomysłodawca#

Wyszukiwarka działa coraz bardziej podobnie jak ta na **piiip**su oferty od ss(i najwięcej sprzedających) trafiają na top , nawet jak nie są nawet daleko związane z wyszukiwanym zapytaniem... dlatego, baardzo rzadko używam apki do wyszukiwania, wolę webową bo można się szybciej prze-scroll-ować przez śmieciowe wyniki.

oznacz moderatorów

Przemodrummer
#7 Wielbiciel#

Cuda to się dzieją dopiero po wylogowaniu.
Allegro znalazło sobie wytrych i będzie to tłumaczyć profilowaniem użytkownika, spersonalizowanym doświadczeniem lub podobnymi bzdurami. Szykuje się kolejna kara nałożona przez UOKiK - za którą wspólnie zapłacimy.

 

Identyczna wpisywana fraza i miejsce wyszukiwania. Przepraszam za koszmarnie długie screeny, ale nie ma jak inaczej tego pokazać.

fraza.jpg

* zalogowany

zalogowany bez limitu.jpg

* zalogowany, kwota maksymalna = 160zł

zalogowany limit 160.jpg

* wylogowany

wylogowany bez limitu.jpg

* wylogowany, kwota maksymalna = 160zł

wylogowany limit 160.jpg

Zwróćcie uwagę, że w przypadku "zalogowany/bez limitu" te tańsze oferty nie wyświetlają się w ogóle. Pojawiają się dopiero po włączeniu limitu. Taką personalizację to ja mam w d....

oznacz moderatorów