anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy będę mógł skorzystać z Programu Ochrony Kupujących?

tomkrz1
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Te sprzedawca sprzedaje towary w bardzo atrakcyjnej cenie ponad 200% taniej niż inni. 

Czy jak zakupie to obejmnie mnie ochrona kupującego ?

Jak dlamnie to ryzykowne ale jak będę zabezpieczony przez allegro to mogę zaryzykować. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

krejzole
#14 Krzewiciel#

PANIE bo ja mam darmowe dostawy:

zamawiam i nie zdążam odebrać z paczkomatu i zamawiam i nie zdążam odebrać z paczkomatu i zamawiam i nie zdążam odebrać z paczkomatu i zamawiam i nie zdążam odebrać z paczkomatu ...... aż w końcu zdążyłem ale oddałem bo nie pasuje mi.

 

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@tomkrz1 Spróbuj, a zobaczysz. Z tego co można wyczytać na tym forum zakupy z Chin w atrakcyjnych cenach nie są zbyt opłacalne, ale może Ty trafiłeś na tego jednego uczciwego.

POK chyba to obejmuje, zgłosisz na policję, nadadzą numer sprawie, nikt z policji nie będzie się fatygował do Chin żeby sprawdzić sprzedającego więc sprawę umorzą, ale do POK jest potrzebny tylko numer sprawy, a nie jej zakończenie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, skoro pozwalają wystawiać a nie otrzymasz towaru to muszą Ci jakoś to zrekompensować, gorzej jak przyjdzie towar i będziesz musiał wysłać na reklamacje i ponieść koszty wysyłki, oczywiście przy reklamacji sprzedajacy zwraca Ci później koszty odesłania.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

200% taniej to również 200% pewniej że zadowolony z tego nie będziesz . 

oznacz moderatorów