anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dostanę zwrot pieniędzy, jeśli zareagowałem w ciągu godziny i płaciłem BLIKiem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MIQD
#1 Nowicjusz#

Hej, kupiłem produkt u sprzedającego, który zdaje się być oszustem, zapłaciłem BLIKiem, czy jeśli zareagowałem w ciągu godziny jest szansa bym odzyskał pieniądze, nawet jeśli on nie będzie ich zwracał?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
MIQD
#1 Nowicjusz#

Konto jest dziwne - jakaś firma turecka i numer telefonu na który napisałem na whatsapp i tam odbiorca napisał że nigdy nie miał konta na allegro, jakiś turek. Z przyzwyczajenia nie spojrzałem na ilość ocen, bo już dawno nie miałem żadnego problemu z allegro.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze ktoś zwróci jak nie sprzedajacy to Allegro, Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.Wg prawa ma 14dni na zwrot.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MIQD nie martw się, anulowałeś zamówienie, więc sprzedający powinien zwrócić Twoją wpłatę, a jeśli tego nie zrobi możesz założyć dyskusję i po 24h poprosić o pomoc pracownika Allegro, a w ostateczności wystąpić o rekompensatę z Allegro Protect. 
Sprzedający zgodnie z polityką zwrotów Allegro ma 2 dni robocze na zwrot wpłaty za anulowane zamówienie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
MIQD
#1 Nowicjusz#

dziękuję wam bardzo za te informacje! Od razu poczułem się lepiej ( ;

oznacz moderatorów