anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy istnieje możliwość wyszukiwania i filtrowania wg. ilości negatywnych ocen sprzedawców ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MarcinBakota
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o to żeby podczas szukania jakiegoś artykułu znaleźć sprzedawcę z jak najmniejszą ilością negatywnych opinii, bo wchodzenie w każdego po kolei jest mozolne. Zauważyłem, że niby jest super sprzedawca a negatywów setki albo tysiące,  także to żaden wyznacznik dobrego sprzedawcy. Tak samo, czy można konkretnych sprzedawców dodawać do "czarnej listy", żeby ich w ogóle mi nie pokazywało później ? Piszę to tutaj bo nie wiem, gdzie mogę takie pytanie skierować bezpośrednio do allegro.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kostas11
#21 Demiurg#

@MarcinBakota nie ma takiej opcji 🙂

Zauważyłem, że niby jest super sprzedawca a negatywów setki albo tysiące

ale zobacz na ile pozytywnych 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MarcinBakota
#8 Zapaleniec#

wiem, że tak jest, ale co mam przeliczać proporcjonalnie który ma większy procentowo negatywów, albo czytać za co te negatywy za co ... dalej to mój czas zabiera 😞 ... Mam kilka zaufanych sklepów, co cyklicznie kupuję różne przedmioty i zawsze wszystko jest oki i na czas. Szukanie następnego takiego sprzedawcy to katorga, bo to allegro to tak naprawdę cała masa sprzedawców, u których nic bym nie kupił ...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MarcinBakota Nikt zapewne na to nie wpadł, nie ma takiej opcji. Zgłoś swój pomysł.

oznacz moderatorów
MarcinBakota
#8 Zapaleniec#

mogę wiedzieć, gdzie to mogę zgłosić ? z góry dzięki 😉 pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MarcinBakota możesz zgłosić to na Gadane w sekcji Zgłoś swój pomysł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
MarcinBakota
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
MarcinBakota
#8 Zapaleniec#

dzięki za poradę 😉 pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MarcinBakota Musisz sam wyznaczysz sobie jakieś kryteria, którymi będziesz się kierował(oprócz ocen negatywnych).😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@MarcinBakota Kliknij sobie pol lewej stronie listy ofert "Super sprzedawca". Nie jest to gwarancja najmniejszej ilości negatywów, ale jest to gwarancja niewielkiej ilości negatywów, a czasem nawet braku negatywów.

oznacz moderatorów
MarcinBakota
#8 Zapaleniec#

wiem, to chyba jedyna opcja co można trochę przesegregować ten śmietnik

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ja jeśli już tu kupuję, to tylko od takich. Chyba że jakiś towar unikatowy i SS go nie ma 🙂

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

@MarcinBakota - nie ma takiej możliwości i nie będzie.

Gdyby była taka możliwość i gdyby kupujący z niej korzystali (osobiście to jak najbardziej bym z tego korzystał)  to w pierwszej kolejności upadłby OficjalnySklepAllegro, a wraz z nim sporo największych sprzedawców, z których Allegro czerpie największe zyski. A to jest po prostu niemożliwe.

@xyz96 -  zauważ, że status SS to już nie jest żaden wyznacznik. Już nawet na to nie patrzę przy zakupach. I wcale nie jest tak jak piszesz, że jest to gwarancja niewielkiej ilości negatywów. Nie ma na to żadnej gwarancji.

Np. Oficjalny Sklep Allegro - 1963 negatywy. Oczywiście Super Sprzedawca. Ponadto proszę sprawdzić treści ocen - za takie są blokowane inne konta.

Pierwsza z brzegu aukcja tego sklepu (która mi się wyświetliła): Kapsułki Fairy Platinum 84szt. za 64,99 zł z rabatem 48% (od ceny 124,99 zł). Inni sprzedawcy bez wyróżnienia rabatem sprzedają je od 69,90 zł. Czyli to totalna ściema...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów