anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy istnieje moderacja w dziale "chłodzenie wodne" w dziale komputery ???

baba191
#8 Zapaleniec#

Witam, w poddziałach chłodzenia wodnego panuje totalny syf.

https://allegro.pl/kategoria/chlodzenie-wodne-pompy-i-rezerwuary-260849?order=p&stan=nowe&p=5

 

Przecież nie da się tego przeglądać... 11 stron jakiś kur, figurek i innego badziewia zamiast rzeczy na temat.

Gdzie to zgłosić żeby w końcu to ogarnęli ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

A myślisz że tylko tam?

oznacz moderatorów

baba191
#8 Zapaleniec#

Inne działy mnie nie interesują, akurat tu utrudnia mi to pracę. 

A jesli nie tylko tam to do cholery za co oni te prowizje biorą... 

Jest opcja filtracji sprzedawców np żeby wyłączyć oferty tych z azji ??? Bo to głownie chińczycy robią syf

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech mylisz pojęcia. Oni ostatnio biorą prowizje właśnie za robienie takiego syfu. To plusy cudnego wynalazku zwanego katalogiem. Ostatnio chyba ciut się poprawiło ale nadal połowa sprzedawców dostaje piany na buzi na myśl o wystawianiu czegokolwiek, a spora grupa kupujących  nie wie co kupuje i jak to znaleźć. Pochrzanili przy tym wyszukiwarki i teraz albo nie znajduje wcale gdy są oferty, albo znajduje co innego. Szukaj przez google będzie łatwiej... Ale chińczycy mogą zaciągać aukcje z gotowymi polskimi opisami i zdjęciami. Co z tego że często nie podobne do tego co sprzedają??? Mogą od razu swój produkt podpiąć do cudzych lepszych opinii. Sama pozytywy !!! No i jeszcze ostatnio się przyznali do współpracy ze sprzedawcą kodów ean.... Sam zysk...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ze względu na te "udoskonalenia katalogowe" to osobiście przestaję tu czegokolwiek szukać -szkoda zdrowia ,czasu i pieniędzy. Sprzedawać jeszcze mogę bo katalog mnie nie obejmuje ale pewnie przyjdzie czas co i w tej kategorii coś " ulepszą" lub się jej pozbędą. Zakupy muszą cieszyć nie tylko ceną ale też łatwością znalezienia tego co się potrzebuje a katalog to zamiast ułatwiać tylko utrudnia.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@baba191 Już konsultuję Twoje zgłoszenie z zespołem, który zajmuje się tą tematyką. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

baba191
#8 Zapaleniec#

I coś w temacie wiadomo ??

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@baba191  Nie bądź niecierpliwy, zespół musi się zastanowić jaką ci odpowiedź udzielić.

Ja mogę już podpowiedzieć:  nieprawidłowości możesz zgłaszać poprzez "zgłoś naruszenie zasad",  możliwe że po jakimś czasie ktoś to sprawdzi albo nie zajmie się tym nikt.

Allegro ma taki pomysł na biznes że użytkownicy sami dbają o porządek w ofertach, serwis tylko bierze pieniądze.

Niedługo użytkownicy będą w czynie społecznym zamiatać chodnik w Poznaniu przed siedzibą Allegro.

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@baba191 Hej, w takim wypadku najlepiej będzie, jeśli nieprawidłowe oferty zgłosisz przez opcję "zgłoś naruszenie zasad", która znajduje się na dole oferty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

baba191
#8 Zapaleniec#

Wy tak na serio ???  🤐  Mam wszystko po kolei zgłaszać ?? 70 syfiastych aukcji za free podczas gdy to Wasza robota ???? 

oznacz moderatorów