anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy jeśli zwróce wpłate opinia zostanie usunięta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:103844402
#7 Wielbiciel#

klient otrzymał produkt z którego był niezadowolony, skończyło się na tym że allegro protect zwróciło środku za zakup, kupujący wystawił mi negatywną opinie i teraz pytanie czy jeśli zwrócę wpłatę i zmienie status zamówienia na anulowane to czy ocena kupującego zniknie z mojego konta a utracone punkty jakości sprzedaży automatycznie wrócą na konto ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Nie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103844402 Nie, zwrot wpłaty nie spowoduje, że będziemy mogli usunąć tę ocenę. Kupujący ma prawo do oceny transakcji, nie tylko ze względu na otrzymany produkt jak i np. obsługę i realizację zamówienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:103844402 Nie zniknie ,ale jak Ci się uda przekonać tego klienta do usunięcia opinii to powinno poprawić Twoją punktację.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:103844402 napisz co napisał ten kupujący?

oznacz moderatorów
Client:103844402
#7 Wielbiciel#

 

@az1rael 

Opis oferty : Stan używany średni na jeża, książka po zalaniu spodu strony lekko pogniecone lecz wszystko czytelne (Podręcznik oprawiony w okładke)

 

kupujący napisał tak :

 "Tragedia. Dostałem spleśniałą książkę, a sprzedawca cynicznie pisał, że zgodziłem się na stan książki opisany przez niego słowami "średni na jeża". Szkoda czasu i nerwów. Allegro Protect zwróciło mi po dwóch tygodniach przepychanek środki za ten toksyczny zakup."

 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

super sformułowanie średni na jeża czyli chun wi co pisze się stan jak na zdjęciach 

oznacz moderatorów
Client:103844402
#7 Wielbiciel#

czyli lipa trzeba czekac 12msc , jak szybko nabić sobie punkty jakosci sprzedazy ?handluje uzywanymi podręcznikami dziennie sprzedaje max 5 

 

potrzebuje przynajmniej dobrego aby mieć allegro smart chyba tak? mialem i po otrzymaniu tej negatywnej oceny juz nie mam ;/

 

oznacz moderatorów