anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeżeli dokonałam zwrotu towaru sprzedawca może odliczyć kwotę za wykorzystane monety?

baka98
#7 Wielbiciel#

WITAM ,czy jeżeli dokonałam zwrotu towaru sprzedawca może odliczyć kwotę za wykorzystane monety ,jeżeli była to płatność łączna od kilku sprzedających i w tejże płatności były wykorzystane monety a jednemu sprzedającemu zwróciłam towar i ten odliczył od zakupu cała kwotę za monety

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

baka98 nie , nie może , jeśli to zrobił otwórz dyskusję i domagaj się zwrotu wszystkich środków .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  to sprzedawca czy też coś się zmieniło ze strony serwisu ??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedający oddajesz tyle ile zapłacił Ci kupujący, jako kupujący dostaniesz zwrot monet na swoje konto ALL

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

lew433 coś mi się tu nie trybi . Sprzedawca nie widzi czy kupujacy płacił monetami  , to po mojemu obniżenie kwoty zwrotu musi wynikać z działania serwisu

 baka98 zaczekaj na wypowiedź moderatorów , może to nie wynikło ze strony sprzedawcy . Na wszelki wypadek podaj numer oferty jeśli możesz .

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@baka98 Sprzedawca nie może niczego odliczać. Monety wrócą w formie kuponu do Twojej zakładki Kupony w ciągu 24 godzin.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@baka98 Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów