anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy ?

danuta11110
#8 Zapaleniec#
Dzien dobry, W tamtym tygodniu zamówiłam u pewnego sprzedawcy zestaw balonow na urodziny córki i 10 gwizdkow . Za całość wyszło 42 zł i byłam pewna że wysyłka do paczkomatu będzie w ramach smart. Nie dopatrzyłam niestety ze przesyłka smart jest darmowa dla 1 sztuki, a każda kolejna to koszt 9.99. Tak więc wyszło za samą wysyłkę jakies 109 zl. Głupia sytuacja.. wiem że powinnam była zwrócić uwagę że wysoka kwota, ale płaciłam jedna płatnością za kilka rzeczy .. mysliscie że jest szansa na odzyskanie tej kosmicznej kwoty za przesyłkę (czyli 109 zł sama przesylka)czy mogę zapomnieć juz o tych pieniądzach?
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@danuta11110 za zakup od firmy czy osoby prywatnej, a jak nadał 11 paczek ? napisz do sprzedawcy z pytaniem 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

w ilu paczkach przyszły te zamówione rzeczy ?

Ile paczek wyjęto z paczkomatu ?

oznacz moderatorów

danuta11110
#8 Zapaleniec#

Przyszly w 1 paczce. To malutka paczka była .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@danuta11110 jak nadał jedną to poproś o zwrot za 10 paczek a jak zakup od firmy dokonaj zwrotu musi CI oddać co wpłaciłaś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

danuta11110
#8 Zapaleniec#

Jeśli chodzi o zwrot To pokazuje mi jedynie 42 zł czyli kwotę za zakupy bez przesyłki. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@danuta11110 sprawdź czy dobrze patrzysz ? może to nie ten zakup ? jeśli faktycznie była dostawa 109 zł to sprzedawca musi Ci to oddać jak dokonasz odstąpienia i zwrócisz towar ! Tym bardziej że nie wywiązał się z wysyłki 11 paczek za które skasował a to jest wyłudzenie, napisz pierw do niego z prośbą o oddanie za 10 paczek !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kostas11 "to sprzedawca musi Ci to oddać jak dokonasz odstąpienia i zwrócisz towar !" Uważałbym z takim twierdzeniem, ja na takie przygody mam jedną BARDZO lubianą przez kupujących formę dostawy za 0zł. 😎

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Odpowiem za siebie jako Sprzedający.

- za pobraniem - Jeśli ktoś przesadzi z ilością paczek i zmieszczę to w jednej, wypisuję kwit wyłącznie na jedną paczkę. Pozostałe pomijam. 

ale

- jeśli ktoś wpłaci mi z góry i mam wpłatę za kilka paczek, niestety jest to wybór klienta. 

 

Jeśli w porę nie anuluje on sam, wpłacający, wysyłam. Ale u mnie takie zdarzenia tyczą się maksymalnie 2 paczek. 

 

Można wystąpić w dyskusji do sprzedającego o:

- jeśli zakup na fakturę, wystąpić o fakturę korygującą wartość.

- jeśli paragon, wysłać pocztą paragon lub oświadczenie o zagubieniu paragonu i uzasadnić, że fizycznie przyszła cała dostawa w jednej paczce, a za pozostałe należy się zwrot na konto, gdyż nie doszło do pozostałych naliczeń za nadliczbowe.

 

Dogadać się. Najpierw zadzwonić. Później napisać. Jeśli brak reakcji, założyć dyskusję.

 

Dyskusja działa na nas jak płachta na byka 😉 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@danuta11110 podaj proszę numer zamówienia lub datę zakupu, ponieważ nie widzę u Ciebie gwizdków. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi a baloniki widzisz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 tak, ale być może chodzi o inne zamówienie. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi to to bo były baloniki i 10 gwizdków ( 11 paczek za 109 zł )

________
Κώστας
oznacz moderatorów

danuta11110
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc 🙂 napisałam do tego sprzedawcy z prośbą o zwrot za te 10 przesyłek ( chociaż wątpiłam że to się uda ) i sprzedwaca bez najmniejszego problemu mi zwrócił te środki , które już mam u siebie na koncie. Oby więcej takich sprzedawców. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Najwazniejsze czy zakup od firmy czy od osoby prywatnej?

oznacz moderatorów