anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest to email od Allegro, oraz jak to ma działać?

Tolek2234
#7 Wielbiciel#

Witam, po tym jak oszukano mnie na allegro, w kwestii niezgodności produktu, zgłosiłem się do allegro i rozpocząłem dyskusje ze sprzedawcą, bo nieudanych próbach przez 2 tygodnie zgłosiłem zgodnie z zaleceniem od Allegro wniosek do Allegro Protect, po 3 dniach od zgłoszenia otrzymałem taki email... Co zrobić w takiej sytuacji?
Produkt na który mnie oszukano było cyfrowe konto do gry, czy policja w takiej sytuacji mnie nie wyśmieje, co jeżeli nie przyjmą zgłoszenia? Czy jest dalsza szansa na odzyskanie pieniędzy?
Kwota na jaką mnie oszukano wynosi 300zł.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Tolek2234
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Tolek2234
#7 Wielbiciel#

Posiadam zrzut ekranu email'a z odpowiedzią od Allegro, aczkolwiek nie wiem jak je tutaj załączyć

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Tolek2234 Cześć. 🙂 Zgodnie z Regulaminem Allegro Protect

W szczególnych przypadkach, gdy decyzja o przyznaniu rekompensaty Kupującemu budzi wątpliwości, na prośbę Spółki Kupujący jest zobowiązany do przedstawienia potwierdzenia złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa na jego szkodę przez Sprzedającego organom ścigania (dalej: Potwierdzenie Złożenia Zawiadomienia). Jednocześnie, jeśli okaże się to konieczne do podjęcia decyzji o przyznaniu rekompensaty, Spółka może żądać dołączenia do Formularza postanowienia o wszczęciu dochodzenia/śledztwa oraz podania przez Kupującego sygnatury akt wszczęcia postępowania (stosowny nr RSD bądź DS).

Powinieneś złożyć zawiadomienie i przesłać nam potwierdzenie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Tolek2234 jednym z warunków dostania odszkodowania może być zgłoszenie sprawy na Policję jest to w regulaminie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak Policja wyśmieje, idź i złóż zawiadomienie, weź potwierdzenie zgłoszenia i dołącz do wniosku.

oznacz moderatorów

Tolek2234
#7 Wielbiciel#

Dzięki śliczne wszystkim za pomoc, jutro pójdę zgłosić sprawę na policje.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Policja musi przyjąć każde zgłoszenie chociażby mieli się ze śmiechu udusić, najwyżej umorzą.

oznacz moderatorów