anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest tu ktoś, kto wystawił ocenę negatywną?

marc120
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich.

Czy jest tu ktoś, kto wystawił ocenę negatywną tak, jak ja w sklepie z częściami i chemią [edycja] i po tym fakcie tenże sprzedawca (oba sklepy mają tego samego właściciela) ograniczył/uniemożliwił zakupy w jego sklepach?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@marc120 nie bardzo wiem po co kupować coś u sprzedawcy z którego jest się niezadowolonym? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marc120 skoro wystawiasz negatywa to znaczy że nie jesteś zadowolony z zakupów więc po co pchasz się tam ponownie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Negatywna ocena, czyli "nie polecam". Innym nie polecam a sam(a) dalej chcę kupować? Brak logiki i szacunku do samego siebie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak Allegro wbrew prawu pozwala ograniczać zakup.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#11 Animator#

Raczej sprzedający w trosce o klienta powstrzymuje go od ponownego dokonania złego wyboru.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣

oznacz moderatorów

marc120
#7 Wielbiciel#

Po pierwsze - ocenia się każdy zakup osobno, czyli jesli było zachowanie nie fair ze strony sprzedajacego to go oceniłem negatywnie ale jeżeli poprzednie zakupy przebiegły ok, więc ocena była pozytywna. Chyba o to chodzi w ocenach Allegro prawda?

Po drugie - kto powiedział, że chcę kupować ponownie?

Zależy mi na odpowiedziach osób wymienionych w mojej pierwszej wiadomości po to, by wiedzieć, czy ten sklep łapie prawa tylko moje, czy innych, którzy wystawili negatywa również.

Chcę wiedzieć, jaka jest skala?

 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@marc120 po 1 art 135kw zagrozony jest grzywną 20 do 5000zl i można ja tylko zarobić za nieuzasadnioną odmowę sprzedaży. Po 2 wpisując na liste moi nieaktywni kupujący sprzedawca wpisuje powód blokady w systemie więc taki powód jest odnotowany. Po 3 zasady wpisow na mnk ulegają zmianie patrz nowe posty na gorze forum. 

oznacz moderatorów

marc120
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za konkretna, w końcu coś wnoszącą odpowiedź

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak odpowiadasz komus konkretnie uzywaj @ i wybierz nick z listy @marc120 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@marc120 Twój post naruszał regulamin, więc został ocenzurowany przez moderację. Skali się nie dowiesz. To jest publiczne forum, więc cienka linia kiedy przekraczasz to, co ci wolno, a co naruszy prawa sprzedawcy.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@marc120 A po co chcesz ponownie kupować, skoro poprzedni zakup Ci nie odpowiadał? > żeby wystawić następny negatyw?

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Ziolko39 Może tylko ten sprzedawca to sprzedaje i nie ma wyboru..

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@vonNogay Części i chemię? > są takie wyjątkowa towary na Allegro?

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Ziolko39 nie wiem jakie to części, jeśli samochodowe to zdarza się tak, że tylko jeden sprzedawca ma część do samochodu, sam tak kiedyś kupiłem - jak tylko się pojawiła.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@vonNogay @Health___Beauty @NipponShorty @kostas11  @sl-aw-ek > nie odzywać się bo zostaniecie skarceni i "marsz do kąta" > to jest post tylko dla poszkodowanych przez wrednych sprzedawców dodających bezpodstawnie "niewinnych" kupujących na listę MNK

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 cieszę się że mnie nie ma jak skarcić bo nie sprzedaję na allegro i jeżdże sobie po nich kulturalnie jak po łysej kobyle z kodesów 😄 jeszcze mi wolności slowa nie zabrali bo nie rzucam mięchem na forum 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#11 Animator#

@Ziolko39 Spokojnie ja występuje jako bezstronny użytkownik portalu, jadem nie pluje wiec nie ma obaw ale dzięki za troskę 😉 po prostu roszczeniowość niektórych "klientów" czasami sprawia że chwytam za klawiaturę i dziele się swoimi nic nie znaczącymi 3 groszami :P. A tak poważnie to czytając reakcje niektórych to potrafią tylko kliknąć dyskusja/negatyw zamiast po ludzku podejść do swoich spraw.

oznacz moderatorów

marc120
#7 Wielbiciel#

Czy ja mogę prosić o zabieranie głosu w dyskusji tylko osoby wskazane w tytule?

Prześmiewcze wpisy nic w tej sprawie nie wnoszą, a jeżeli ktoś nie rozumie, że czasem używa się skrótu, potocznej nazwy żeby nie pisać całej nazwy kategorii... no cóż.

oznacz moderatorów