anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możecie w końcu wyłączyć powiadomienia o... włączeniu powiadomień?

rafnov
#9 Pomysłodawca#

Piszę o tym ponownie, ponieważ nie mogę znaleźć poprzedniego wątku, a to może znaczyć, że celowo został usunięty, ponieważ odniosłem się w nim krytycznie do powiadomień Allegro o... powiadomieniach.

Mówię o tym: https://ibb.co/FYBQR2f

Wyłączam powiadomienia, to widocznie nie życzę sobie ich otrzymywać, tymczasem Allegro w kółko proponuje ich włączenie spowrotem.

NIE, DZIĘKUJĘ.

Nie po to wyłączyłem powiadomienia, żeby otrzymywać kolejne powiadomienia i propozycje włączenia tamtych na powrót za tak nikłą, że praktycznie nie istniejącą dla mnie korzyść. Przekonałem się, że propozycje są dla mnie nic nie warte, więc nie chcę powiadomień.

Wiem, czego potrzebuję, wiem co chciałbym kupić i jaką cenę warto jest za to zapłacić. Powiadomienia od Allegro nie przydały mi się w ŻADNYM przypadku, żeby tylko cofnąć się do początku tego roku.

Powiadomienia od Allegro to zwykły SPAM.

Powiadomienia o powiadomieniach różni od tych pierwszych tylko to, że przychodzą tylko w obrębie serwisu a nie - na szczęście - na maila i w apce (która nota bene stała mi się bezużyteczna, a więc i zbędna). Ale dalej jest to SPAM: niezamówiona, niechciana informacja z komercją w tle.

Ponieważ mam da jasnowidzenia to widzę najbliższą przyszłość: zaraz odezwie się tu któryś z moderatorów albo inaczej powiązany z władzami Allegro i powoła się na regulamin. 😂

Nie chce mi się więcej rozpisywać na ten temat, chyba że ktoś doda coś inspirującego.

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0