anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możliwe jest abym usunął ocenę którą wystawiłem dla sprzedającego,

oolek1223334444
#7 Wielbiciel#

Czy możliwe jest abym usunął ocenę którą wystawiłem dla sprzedającego, dodam że edytowalem tę ocenę, i nie widzę opcji ani zmienienia oceny ani jej usunięcia. Proszę o pomoc 🙂 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@oolek1223334444  Tak możesz usunąć, ale czym kierujesz się mając rozchwiane nastroje?: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów

oolek1223334444
#7 Wielbiciel#

Poprsotu udało mi się dogadać ze sprzedającym.. i kurcze tak wyszło. Bo już edytować nawet nie mogę..

 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Dogadać?

oznacz moderatorów

oolek1223334444
#7 Wielbiciel#

Tak,dogadać dopiero mi się udało nawiązać wspólny język po wystawieniu nie polecam, i poprostu w tym momencie po rozmowie ze sprzedającym chce usunąć tę opinię. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu na Allegro są dwie strony, jedni mówią o dogadaniu inni o przekupstwie, ale najważniejsze że ty się z tym dobrze czujesz i że inni kupujący mają rzetelną ocenę sprzedającego.😛

oznacz moderatorów

oolek1223334444
#7 Wielbiciel#

Właśnie odeśle towar sprzedającemu, a on mi zwróci pieniądze w ten sposób się dogadałem, więc myślę że jak się uda to dopiąć to wtedy będę się dobrze czuł że oceny nie ma, ani wspomnień z tą sytuacją.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@oolek1223334444 chodzi o ocenę sprzedającego, czy produktu? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

oolek1223334444
#7 Wielbiciel#

Ocena sprzedającego 

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Niech sprzedawca wystąpi z prośbą o usunięcie opinii ty to potwierdzisz i zniknie. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@oolek1223334444 lub skontaktuj się proszę z nami przez ten formularz kontaktowy

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów